PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 304
oceny
6,3 10 1 82304
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

Oglądałem i według mnie film był .... nafaszerowany dziwnymi dialogami,babcia jeżdżąca na
nartach wygląda beznadziejnie a cała fabuła to tragedia.:(Film nie jest taki bardzo zły no ale...tytuł
kłamie w żywe oczy.Prawdziwa historia to ta która była jako pierwsza a nie jakaś nędzna podróbka.
Moja ocena:4/10.
Pozdrawiam gabro_filmweb

ocenił(a) film na 9

nie masz za grosz poczucia humoru

użytkownik usunięty
Brumhilda

Oj nie przesadzaj.Nie mówię,że ten film był taki beznadziejny no ale był on zrealizowany tylko dla grubej kasy.Taki film może i trochę zabawny, ok.Ale tytuł po prostu kłamie.:(

ocenił(a) film na 7

"Prawdziwa historia" - jakoś od początku pachniało mi to przeróbką tradycyjnej bajki. Mi osobiście bardzo się podobała, dużo humoru, oryginalna.

ocenił(a) film na 9

Kogo obchodzi że dla kasy? które filmy nie sa dla kasy? Masz 12 lat czy co?

ocenił(a) film na 9

Serio? Masz problem z tym, że tytuł cię okłamał? Patrz teraz: mikołaj nie istnieje! A teraz umrzyj.

ocenił(a) film na 9

Przecież ten tytuł jest ironiczny...szkoda mi Ciebie, mówią że poczucie humoru jest pochodną inteligencji...

użytkownik usunięty
jeansibelius

Każdy ma swoje zdanie.Nie każdemu musi się podobać.Dziwi mnie to, że nazywacie te bajkę oryginalną,przecież to podróbka oryginalnej bajki. Widziałem o wiele lepsze animacje,no ale każdy może myśleć inaczej.

Przecież tytuł "Czerwony Kapturek Prawdziwa Historia" mówi o tym, że to parodia oryginału. Nie oglądałeś znanej na youtube Gothic Prawdziwa Historia? ;)

ocenił(a) film na 7

to film z 2005 roku, robił wrażenie, gdybyś obejrzał/a wtedy dziś miał/a byś po nim dobre wspomnienia.. jak ja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones