PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782965}
4,2 3 642
oceny
4,2 10 1 3642
2,4 5
ocen krytyków
Czerwony punkt
powrót do forum filmu Czerwony punkt

Strzelać na planie tego filmu z ostrej amunicji i ciężko ranić operatora kamery.

Emisja

I na dodatek, zostawili go na lodzie.

Emisja

Nieźle zatuszowali sprawę w mediach bardzo mało pisano na ten temat a Vega chyba się nie przejal

ocenił(a) film na 3
Emisja

Robiąc takie 9 minutowe gówno facet skończył na wózku. No niezłe...

ocenił(a) film na 6
Piotrek14

Mogę wiedzieć skąd info o wózku? Szukalam w necie i znalazlam tylko inf i postrzeleniu w udo ale o wozku ni slowa

ocenił(a) film na 3
fajansiara

https://plus.dzienniklodzki.pl/magazyn/a/operator-postrzelony-na-planie-choc-sna jper-mial-strzelac-na-niby,12111530

ocenił(a) film na 4
Emisja

Słyszałem, że Opus Film chciał mu dać zadośćuczynienie w wysokości 30 000 zł...

lew890

Ja bym brał

maciekb80

30 tyś? xD człowieku za to on może dostać kilka setek. tyś

Kramon

Halo Tu Polska

Emisja

Polscy "fachofcy " od strzelania po prostu dorównują "fachofcom" od kręcenia filmów, ot co...

Emisja

Myślałem, że się zgrywacie a'la Vega ("tak było, serio, mam świadków, informatorów, wszystko na faktach"), nie słyszałem o tym wcześniej. To jest smutne.

Wypadki się zdarzają na planie, ale w tym momencie ktoś powinien straszliwie beknąć. Inna sprawa, mimo iż Vegi nie lubię, uważam go za nowotwór na polskim kinie, trudno mu przypisać winę. Reżyser wchodzi na plan i rządzi. Został wynajęty do gówna, bo gówno kręci i gówno nakręcił, ale zawinił ktoś inny. Inna sprawa, że Papryk powinien o tym coś wspominać. Rzeczywiście w mediach tematu nie było, sprawę mocno wyciszono. Nie dziwi mnie to akurat, ale...

Grifter

Coś się ruszyło. Też dopiero słyszę o tym "Przed Sądem Rejonowym Warszawa-Wola ruszył w środę proces w sprawie wypadku, do którego doszło na planie filmu Patryka Vegi. Podczas kręcenia sceny operator Petro Aleksowski został postrzelony przez byłego żołnierza GROM-u Ireneusza Sz."

lukaa_filmweb

Szczęście w nieszczęściu, że nie skończył jak Brandon Lee na planie "Kruka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones