PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32359}

Czerwony smok

Red Dragon
7,6 254 558
ocen
7,6 10 1 254558
6,9 21
ocen krytyków
Czerwony smok
powrót do forum filmu Czerwony smok

Ważne!!!

ocenił(a) film na 9

Weźcie ludziska polećcie mi jakieś dobre thrillery, podobne to tego, trzymające w napięciu itp. A i nie piszcie takich filmów jak Siedem, Lśnienie czy Szósty Zmysł, bo takie tytuły mam już za sobą. Bardzo podobały mi się również: Inni, Sierota, Dziwny Lokator, Pułapka. Znacie coś w takich klimatach?

ocenił(a) film na 10
kubusss69

Oglądałeś "Lęk Pierwotny" ? Również z Edwardem Nortonem, genialny film , a rola Nortona i sposób w jaki ją zagrał mistrzowski :)

ocenił(a) film na 9
kitka331

Oglądałem, oglądałem. Świetny film... takie klimaty idealnie trafiają w moje gusta!

ocenił(a) film na 10
kubusss69

W moje także ;)

kubusss69

"Oldboy" (wersja koreańska), "Infernal Affairs", "Wyspa Tajemnic", "Mullholand Drive", "Wybuch" De Palmy.

ocenił(a) film na 9
meszi

Dzięki bardzo, tylko Wyspę oglądałem.

ocenił(a) film na 9
kubusss69

Labirynt choc lekki thriller ale dobra gra aktorska

ocenił(a) film na 10
kubusss69

"the call" - SUPER film z 2013. Hipnotyzer, Ciało - Hiszpański chyba z 2012 ;-) , Łowcy głów

ocenił(a) film na 9
becia_m

Połączenie- dość dobry film i pewnie byłby o wiele lepszy, żeby miał inne rozwiązanie akcji. Reszty nie widziałem, więc się na pewno wezmę za oglądanie. Dzięki

ocenił(a) film na 9
kubusss69

Prawo zemsty ;p

Anton_Ego

^^ Polecam, film Genialny ;)

kubusss69

Yong-eui-ja-X -idealny numer

janek2610

Archanioł z Craigiem, Rzeka tajemnic,One Point O, Milenium, Podziemny Krąg,Jacket

janek2610

jeszcze dobre jest Memento , Dom snów,Misisipi w ogniu , Anioły i demony,Kod nieśmiertelności, Niepokój. chyba wszystko

ocenił(a) film na 8
kubusss69

Polecam "Zodiak" (2007), "Kolekcjonera kości" (1999) , "Dziewczynę z tatuażem" (2011) i "Słaby punkt" (2007). Jedna trudniejsze w odbiorze, drugie łatwiejsze ale we wszystkich przypadkach interesująca mieszanka thriller'u z kryminałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones