PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649851}

Cziłała z Beverly Hills 3

Beverly Hills Chihuahua 3
5,9 1 897
ocen
5,9 10 1 1897
Cziłała z Beverly Hills 3
powrót do forum filmu Cziłała z Beverly Hills 3

film ok ,ale napewno nie lepszy od jedynki....nie podobalo mi sie,ze byla tam malo Delgada gdzie w 1 byl jednym z glownym razem z Chloe byli super....troche sie tym zawiodlam ..ale film 5,6/10

ocenił(a) film na 5
Koszmarxd

Zgadzam się,uważam,że to najgorsza część,Delgado był przez minutę,fabuła monotonna(powtórka motywu z dwójki 'Papi- ojciec'). Mam nadzieję,że zrobią 4 część,gdzie będzie znowu jakaś akcja,podobna jak w jedynce,np.powrót El Diabla.

ocenił(a) film na 6
Bialawilczyca7

wiem,ze Chloe musi być z Papim ,ale jak razem z Delgadem przemierzali''swiat '' ...starsnzie mi sie to podobala 2 i 3 to juz wg dla dzieci... jesli 4 to po 1 z delgadem,a po 2 jakas przygoda jak w jedynce ;D

ocenił(a) film na 5
Koszmarxd

Tak,jedynka była super,oby powstała 'przygodowa' czwórka :D

ocenił(a) film na 6
Bialawilczyca7

noo koniecznie chloe z delgadem <3

ocenił(a) film na 5
Koszmarxd

A jakże by inaczej? :D

ocenił(a) film na 6
Bialawilczyca7

hehe :))

ocenił(a) film na 5
Koszmarxd

Ja mam np taki pomysł na czwórkę: Chloe z przyjaciółmi mieszka w Beverly Hills.Pewnego dnia szczeniaki zostały porwane przez el Diabla. Papi i Chloe wyruszają im na pomoc.Słyszeli,że Vascez(ten od walk psów,nie wiem jak się pisze jego nazwisko :D)wyszedł z więzienia i pewnie posłał Diabla,by ukradł szczenięta. Do rodziców dołącza Pedro. Gdy chcą wyruszać,Charlotte(ta biała,dziewczyna Pedra) mówi mu ,że jest w ciąży.Pedro chce więc zostać,ale Charlotte namawia go by pomógł Chloe. Przed wyprawą psiaki idą jeszcze na komisariat,gdzie pracuje Delgado z synami.Gdy mówią im wszystko,Delgado postanawia iść z nimi,zaś synowie postanawiają zostać, gdyż mogą się czegoś dowiedzieć z policyjnych źródeł. Tak więc Chloe,Papi,Pedro i Delgado ruszają do Meksyku,na pomoc dzieciom. Po drodze mają różne przygody,a Chloe i Delgado wspominają ich podróż. W końcu są na miejscu. Dowiedzieli się,że Vascez i Diablo są w starej fabryce. Idą tam.Pedro odwraca uwagę Vasceza i jego ludzi, Papi i Chloe uwalniają dzieci z klatki,zaś Delgado zajął się Diablem. Nagle w budynku wybucha pożar. Wszyscy wyszli na dwór. Przed fabryką była już policja i straż pożarna. Psy widziały,jak banda Vasceza zostaje aresztowana. Wtem zauważyli,że El Diablo nie wyszedł z budynku,a straż dopiero zaczęła gasić ogień. Delgado decyduje się mu pomóc. Wskakuje w płomienie odszukać Diabla. Znajduje go ledwo żywego.Zauważył,że jego obroża zahaczyła się o coś,dlatego doberman nie mógł wyjść.Odczepił więc obrożę i wyniósł El diabla na zewnątrz. Wszyscy są zdumieni,że Delgado ryzykował życie dla wroga. Doberman odzyskuje przytomność.Wie,że wilczur go uratował. Dziękuje mu i przeprasza za wyrządzone krzywdy. Delgado mu wybacza. Policja widzi zaginione psy( bowiem Sam i Rachel zgłosili ich zniknięcie) i wszyscy wracają do Beverly Hills,łącznie z Diablem. Gdy weszli do domu zobaczyli Charlotte,a za nią bawiły się trzy szczeniaki. Pedro bardzo się ucieszył. Urodziła też Rachel,bo także była w ciąży. Wszystko skończyło się dobrze i powstał też pomysł na piątkę(przygody dzieci Pedra i poznawanie Beverly Hills przez Diabla) :) Niestety,wątpię,że czwórka będzie z przygodami,raczej problemy dorastających szczeniąt :/

Koszmarxd

Też się zawiodłam. 1 była świetna, a 2 i 3- jakieś takie mdłe i naciągane. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones