PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441552}

Cziłała z Beverly Hills

Beverly Hills Chihuahua
5,6 15 523
oceny
5,6 10 1 15523
Cziłała z Beverly Hills
powrót do forum filmu Cziłała z Beverly Hills

To jest kino familijne stworzone przez wytwórnię Disneya czyli przeznaczone głównie dla dzieci.Takie kino musi być lekkie i nieskomplikowane bo najmłodsi nic z tego nie zrozumieją.A od strony technicznej film bardzo dobrze zrobiony.

Predator10

otóż to! :)

Predator10

boze gdyby moje dzieci mialy to ogladac to by chyba zgluply
przeciez ten film ani nie ma z niego zadnej rozrywki ani jak to chociaz ze wzgledu na njmlodszych jakiej plenty
strata czasu to malo powiedziane

(nawiasem nie mam dzieci ale pisze tak gdybym miala,z perspektywy rodzica bo wielce to jest film dla dzieci )xd

ocenił(a) film na 7
ewa145

Szczerze rzygać mi się chce jak czytam wasze durne komentarze na temat tego filmu co wy do niego macie mi się podobał niektóre sceny były bardzo śmieszne jak wam się nie podobał to wasza sprawa każdy ma inny gust,więc jednym słowem odp********* się od tego filmu,tobie on się nie podobał a komuś może tak i to jego sprawa.

ewa145

I dlugo dzieci miec nie bedziesz wredniaczko :) Odpisz!

ocenił(a) film na 8
Predator10

Najzupełniej się z Tobą zgadzam; moim zdaniem to film mało ambitny i żadne tam arcydzieło, ale niczego zarzucić mu nie można, sama akurat mam dzieci i wiem, że to doskonałe kino familijne - lekkie, łatwe i przyjemne (czyli takie, jakie ma być!), bardzo zabawne dialogi, ciekawa sceneria, rewelacyjne krajobrazy, nawet ciut historii i kryminału. Film przypomina sporo podobnych amerykańskich produkcji z gadającymi zwierzakami, zatem nie jest wcale od nich gorszy. :)

użytkownik usunięty
Predator10

Mnie też się podobało jak byłem mały, oglądałem niedawno i szczerze mówiąc rozumiem te niezadowolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones