PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469317}
6,7 10 500
ocen
6,7 10 1 10500
7,0 11
ocen krytyków
Cztery noce z Anną
powrót do forum filmu Cztery noce z Anną

po co kręcić takie smutne filmy?

ocenił(a) film na 8
mona_4

bo są piękne? :)

ocenił(a) film na 5
kaala95

zachwycasz się 'wysoką kulturą', środkami artystycznymi czy poszłabyś za Okrasę?

kaala95

kaala95, nie karm trolla!

ocenił(a) film na 8
IdaSierpniowa

masz rację :)
tak, najlepiej kręcić wesołe komedie romantyczne ze szczęśliwym zakończeniem. mona, jak nie lubisz smutnych filmów to nie oglądaj. proste. ale nie zadawaj głupich, bezsensownych pytań. pozdrawiam :)

kaala95

Na tego typu tematy i posty nie warto w ogóle odpowiadać, bo ci zakompleksieni ludzie tylko mają używkę, że mogą się wyżyć w internecie, na żywo nie byliby tak zaczepni i odważni. Niestety ludzie nie dorośli ani do internetu, ani dyskusji. Dlatego uparcie będę powtarzać na filmwebie:
NIE KARM TROLLA xD.

ocenił(a) film na 7
mona_4

Taaak bowiem lepiej jest kręcić w kółko komedie jak tutaj wspomniała Pani powyżej i podniecać się takim samym zbiorem aktorów i czerstwymi jakże przejmującymi i innowacyjnymi dialogami...

ocenił(a) film na 5
mona_4

Nie wiem. po ile macie lat, ale chyba zbyt mało żeby zrozumieć, o co w tym filmie chodzi i jak życie może być dla niektórych okrutne.
Jeśli nie czujecie okrucieństwa zawartego w tej historii, to znaczy, że jeszcze do niej nie dorośliście i oglądacie film, bo jest "piękny".
Nie jest piękny, zawiera w sobie duży ładunek beznadziejności, a wy po prostu jesteście zbyt młodzi, żeby to zrozumieć.

mona_4

Czyli film był dobry jak cię tak pokopał po bani. Właśnie o to chodzi. Przynajmniej mi. Tak żeby zmusił do refleksji i żeby na długo pamiętać. Masz większą wrażliwość i takie filmy są ciężkie dla ciebie. Nie lubisz tych emocji po prostu.Ja nie raz też nie chcę oglądać smutów żeby się nie dołować. Zależy od nastroju.

ocenił(a) film na 5
mona_4

Z dobrego zamysłu powstał niestety słaby film. Kiepsko dobrani aktorzy do filmowych charakterów, przeciągająca się akcja filmu, niektóre sceny bardzo nienaturalnie zrealizowane (szczególnie wątki z policjantami). Zdjęcia niezłe ale co z tego… Czy ten film wart jest ponad 8 milionów? (taki miał budżet)

www.InsiderKingTips.com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones