PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 727
ocen
7,4 10 1 141727
6,2 27
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

9/10

ocenił(a) film na 9

Film jest mocny :D Rola boya hotelowego zagrana mistrzowsko :D Jakie koleś sadzi miny, jak gestykuluje hehe no rozbroił mnie. Każda z historii dobra, aczkolwiek ta z czarownicami mnie najmniej urzekła. A co było najlepsze? "To moja szczęśliwa Zippo.... jeb" :D rewelacja. Rodriguez i Tarantino nigdy nie przestana mnie zadziwiać. Czemu ja tego filmu nie oglądałem wcześniej? Ma niesamowity klimat, muzyka rewelacyjnie dobrana. I oczywiście wstawki z innych filmów Tarantino, oglądasz drugi raz i dopiero e wyłapujesz. Koleś jest mistrzem.
PS. I oczywiście najazdy kamery w ostatnim pokoju, perełka. Kto jeszcze tak robi? NIKT. Tylko Tarantino.

Sprite_87

Kiedyś naprawdę mnie urzekł. A wtedy jeszcze nie miałam najmniejszego pojęcia o kinie. W pamięci na pewno utkwił mi boy hotelowy. :D Jednak warto by było ponowić seans.
Tak naprawdę ten film po raz pierwszy pokazał mi co to jest czarna komedia. :)

ocenił(a) film na 9
nastka_3

Jako czarna komedia to można powiedzieć, że jest filmem przykładowym.

Sprite_87

Nie wiem jak innych, ale mnie film zachęcił do tego gatunku.

ocenił(a) film na 9
Sprite_87

Zastanawia mnie po co w ostatnim pokoju bohaterom potrzebne były 3 gwoździe i sznurek? Bo reszta fantów wiadomo do czego się im przydała ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones