PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 716
ocen
7,4 10 1 141716
6,2 27
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

Moje zdanie

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem pierwsi dwaj rezyserzy powinni wyleciec z Hollywood za taki szajs, jaki zrobili w tych
pierwszych dwoch pokojach, jakies czarownice i porabane malzenstwo, co to ma w ogole byc wtf?
Jednak Tarantino i Rodriquez ratuja sytuacje, ostatnie dwa pokoje to po prostu geniusz, tarantino
i banderas wymiataja, tamte dwa pierwsze pokoje tylko zanizaja srednia, nie powinno do tego
dosjc.

ocenił(a) film na 8
Patkall

Nie przesadzaj. Pierwszy pokój to faktycznie porażka, ale drugi nie jest taki zły. Do Misbehavers się nie umywa, ale w porównaniu do pierwszego jest całkiem ok. Ja, gdybym miał oceniać średnią, to film oscylowałby w granicach 7,5, ale Tim Roth po prostu mnie zmiażdżył, a skala dziesięciostopniowa jest jak na jego grę niewystarczająca.

ocenił(a) film na 7
SindresynSiverta

No może drugi nie jest taki zły, ale nie wiadomo o czym on jest, co to za szopka jakas? Moze powinienem ocenic pokoje osobno?

Pokój 1 : 2
Pokój 2 : 4
Pokój 3 : 8
Pokój 4 : 9
Tim Roth : 9

Wychodzi mi średnia 6,4 dałem 7 więc trochę zawyżyłem średnią która mi wychodzi z poszczególnych pokojów. Ale cóż, film zasługuje na 7 ze względu na Tarantina i Rodrigeza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones