PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 667
ocen
7,4 10 1 141667
6,0 25
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

Trzymał za mordę cały ten mocno średni film. Nagrody oczywiście nie dostał, bo po co? Jest za to nominacja dla filmu od MTV w kategorii "Najlepsza kanapka w filmie kanapka Turkey Club". Genialnie.

ocenił(a) film na 7

to była chyba najlepiej zagrana rola Rotha

Moczo00

Skoro jego najlepsza rola, to boję się innych... Do mnie jego wyginanie się i machanie rączkami absolutnie nie przemówiło.

ocenił(a) film na 5
eternidad

Do mnie też...;/ A nawet wręcz wkurzało.

ocenił(a) film na 2

Jego pajacowate gibanie się jak zniewieściały p.dzio było genialne? Rozumiem, że biedak dostał taką rolę, ale co w tym genialnego? Film nudny, niesmaczny(przez tego...boya) można go obejrzeć z pokerową twarzą- nie śmieszny, zostało mi jeszcze 30 minut filmu do obejrzenia, ale nie spodziewam się fajerwerków.

Kabat543

cóż ciężki film do oceny podobnie jak od zmierzchu do świtu. Połowa filmu genialna, natomiast druga połowa fatalna. Tak samo jest tutaj tylko że na odwrót

ocenił(a) film na 6
nuci1992

Zgadzam się z Tobą ,druga połowa podniosła moja ocenę.

ocenił(a) film na 6
Kabat543

Dokładnie, byłem nieco zniesmaczony / zażenowany tą kreacją. Coś jakbym oglądał "Jasia Fasolę". Tylko, że poczciwy mr Bean nie pozuje ma coś, czym nie jest.

Kabat543

A jak Jaś Fasola się wygina to jest fajnie, nie?

ocenił(a) film na 6
Kabat543

pierwszy ace ventura wyszedl rok wczesniej i nie moge nie widziec pewnego wzorowania sie na jimie carreyu. z tym, ze ten drugi w wielu nastepnych filmach udowodnil, ze jest swietnym aktorem, ktory nic nie traci po zdjeciu swojej blazenskiej "maski" : )

ocenił(a) film na 2
misoshiru

Widziałem 8 filmów z Timem Rothem, twarz niby znana i niby go kojarzę jak mi mignął gdzieś na ekranie, ale czy jest "świetnym aktorem"? No nie wiem, może akurat nie oglądałem tych filmów w których błyszczał, ale fakt- nie wygląda jak naturalny błazen. Co do Jima to miał też dobre poważne role, jednak mimo wszystko to aktor komediowy.

ocenił(a) film na 10

Tim Roth w tym filmie rządzi...genialna kreacja...super...

ocenił(a) film na 2
KarolinaW_filmaniak

Nie wieżę w to, co czytam... Wg mnie to najbardziej żałosna rola, jaką widziałem w życiu, naprawdę nie przypominam sobie słabszej roli. Mi to nawet trudno nazwać aktorstwem. Jego "gra" przypominała mi bardziej występ kabaretowy, niż rolę w pełnometrażowym filmie, nawet komediowym. Włącz sobie skecz jakiegoś durnego kabaretu, np Formacji Szatle, czy jakiegoś innego Smile'a, a zobaczysz, że rola Rotha w Czterech pokojach, to jest właśnie ten rodzaj "aktorstwa". Wykrzywianie gęby wszystkimi mięśniami twarzy bez ładu i składu, szybkie podnoszenie i opuszczanie brwi, kiwanie głową na wszystkie strony bez sensu, szarpanie bezładnie każdą częścią ciała, każdym mięśniem... co to miało k.... być? I to nie jest to samo, co robił JIm Carrey, Jim robił karykatury, ale umiejętnie, każda jego mina była wyraźna i coś oznaczała, coś parodiowała. Nie używał wszystkich mięśni twarzy naraz, byle szybciej.... Co to miała być za postać? Tim miał zagrać neurotyka? To nie tak się robi, za mocno, za głupio, bez wyczucia i umiejętności. To miało być śmieszne samo w sobie? W takim razie "śmieszne" też są "popisy aktorskie" kabareciarzy niższych lotów... Każdy idiota, który nie wstydzi się kamery mógłby zagrać taką rolę, każdy potrafi mrużyć oczy, wykrzywiać szczękę w szerokim uśmiechu i podnosić powieki bez ładu i składu...

ocenił(a) film na 8

Ta mimika... Urzekająca :D

ocenił(a) film na 2
buszasz

Każdy idiota, który nie wstydzi się kamery mógłby zagrać taką rolę, każdy potrafi mrużyć oczy, wykrzywiać szczękę w szerokim uśmiechu i podnosić powieki bez ładu i składu...

ocenił(a) film na 9
raVadrian

albo sie lubi tarrantino albo nie , ja lubie i wszystkie jego filmy i się podobają bo mają podobne klimaty , ten taki troche z serii tych dziwnych ale dla mnie bomba ! A co do aktorstwa to właśnie o to chodzi żeby grać naturalnie , a nie być sztywnym jak pal !

ocenił(a) film na 2
Goldencar

Ja ogólnie lubię filmy Tarantino, tylko ten stanowi wyjątek.

ocenił(a) film na 3
raVadrian

Zgadzam się. Aczkolwiek Nienawistna ósemka to tez dla mnie niestety porażka

ocenił(a) film na 3

Tak. Szkoda tylko, że film słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones