Jakie polecacie angielskie komedie romantyczne??

ostatnia wypowiedź: miki_g
smerfetka smerfetka

chyba angielskie są jednak najlepsze :) a najlepiej z Hugh Grantem albo Colinem Firthem :D Więc jakie polecacie?

• aga_30 aga_30
    ocena: 9

Zdecydowanie "To właśnie miłość",w której wystepują obaj wspomniani przez ciebie aktorzy.Super jest również "Był sobie chłopiec" gdzie grał Hugh :)

• smerfetka smerfetka

"To właśnie miłość" oglądałam właśnie wczoraj, prześwietne :D
      "Był sobie chłopiec" nawet mam ale jakoś nie miałam ochoty nigdy tego obejrzeć... Ale chyba jednak spróbuje bo sporo osób poleca :)

• maggie_16 maggie_16
        ocena: 10

Bridget Jones !!!!!!! POLecam ja bardzo lubie:D

• smerfetka smerfetka

nie jestem zbytnio fanką filmu bo jestem fanka książki ( ;) ) a film w porównaniu z książką jest dość zmaszczony... ale Colin Firth idealnie tam pasuje i jest kilka śmiesznych momentów :D tylko szkoda, że z Bridget taką idiotke zrobili...

• Los_Pomidoros Los_Pomidoros
            ocena: 6

mi sie jedynka bardzo podobała :)
            nie jestem zwolenniczką kurczowego trzymania sie książki jesli wychodzi to na dobrze :D

ale druga cześć juz według mnie nie była taka dobra... kilka scen podobnych do 1., taka troche schematyczna ;)

ale w kazdym bądź razie polecam "dziennik ..." i "to właśnie miłość" tez :)

• smerfetka smerfetka

1 jest super jakby sie nie czytało książki (nie da sie przenieść wspaniałego stylu pisania Bridget do filmu niestety) ale 2 to była straszna (wróg Bridget w książce zakochany w niej w filmie? porażka!)
              pomyłką były też bardzo podobne sceny bójki między Markiem i Danielem

niekoniecznie moze sie podobac tylko wtedy jak sie nie czytalo książki...
                ja czytałam, a i tak mi sie podobała :) wystarczy porównac do innych komedii romantycznych. Bridget ma cos takiego w sobie, ze nawet jesli film nie jest taki sam jak ksiązka to i tak jest dobry :D

• smerfetka smerfetka

bo był dobry materiał na film ;) moje główne zastrzeżenie do filmu do zrobienie z Bridget takiej tłustej ciapy a wcale taka nie była.. sam scenariusz jest niezły (no i obsada męska mmm ;))

• Betti_2 Betti_2

Mickey Niebieskie Oko - nie był jeszcze wymieniany ;)

• fastman fastman

Polecam Autostopem przez galaktyke. Nie jest to moze komedia romantyczna ale ma solidna porcje angielskiego humoru.

• aszdod aszdod
    ocena: 5

Shooting fish. Polowanie na grube ryby. Zdecydowanie naj.

• angel_falls angel_falls

oj, uwielbiam ten film. Zdecydowanie jedna z najlepszych komedii...:-)

• Mr_MarQx Mr_MarQx
    ocena: 7

Ogólnie to wszystkie brytyjskie komedie romantyczne są bardzo dobre pod każdym względem:
    - Bridget Jones razy 2 --> rewelacja:D:D:D:D..kocham te filmy, szczególnie 1.cz.
    - Cztery Wesela i jeden pogrzeb --> świetna
    - Był sobie chłopiec - rewelacyjny film
    - To właśnie miłośc --> dobry film, dla mnie najgorszy z tych wszystkich co wymieniłem
    - Notting Hill - rewelacyjny:D

• smerfetka smerfetka

to przypadek, że we wszystkich wymienionych przez Ciebie filmach gra Hugh Grant? :> Ale fakt, wszystkie są świetne (prócz Bridget 2) :)

• Mr_MarQx Mr_MarQx

chyba tak..Hugh Grant gra chyba po prostu we wszystkich najpopularniejszych i najlepszych brytyjskich komediach romantycznych..:)

• angel_falls angel_falls

W "POLOWAMIU NA GRUBE RYBY" nie gra........

• zofkaa zofkaa
    ocena: 5

moi zdaniem "notting hill" z hugh grantem i julią roberts w rolach głównych

• kamilakamila kamilakamila

Pretty Woman!

• jestem_piatym_elementem jestem_piatym_elementem

"To właśnie miłość' i 'Amelia'

"Jakie polecacie angielskie (!) komedie romantyczne??"

'Amelia'

a to ciekawe :D zawsze myślałam, że Francja to nie Wielka Brytania :)

• Mayila Mayila

Polecam :
            - Dziennik Bridget Jones
            - Bridget Jones : W pogoni za rozumem
            - Był sobie chłopiec
            - Cztery wesela i pogrzeb
            - Notting Hill
            - To właśnie miłość
            - Dwa tygodnie na miłość
            (wszystkie te filmy są z Hugh Grantem a w To właśnie miłość gra również Colin Firth) :)

• ____3 ____3
              ocena: 4

"Był sobie chłopiec" nie jest komedią romantyczną.

• Mayila Mayila

to co? Niedużo mu brakuje do komedii romantycznej ;)

• blumenkohl blumenkohl

"Był sobie chłopiec" to raczej komediodramat.

Ja z komedii romantycznych polecam przede wszystkim "Rzymskie wakacje".

• blumenkohl blumenkohl

Nie zauważyłam, że to miały być angielskie komedie romantyczne, więc moja propozycja chyba się nie liczy.

• moon_shadow moon_shadow

Jak dla mnie to przede wszystkim 'To właśnie miłość'. A z filmów z Grantem to jeszcze 'Prosto w serce' był dość sympatyczny. W ogóle według mnie Hugh jest tak czarującym aktorem, że nawet gdy film jest średni, to oglądam z przyjemnością :P

• robert2207 robert2207

Ja najbardziej polecam "Notting Hill".

• obscene_ obscene_

" To właśnie miłość " ale i tak najbardziej lubie " Dwa tygodnie na miłość " jeśli chodzi o komedie romentyczne, świetny duet Hugh Granta i Sandry Bullock ;)

• agentka_sam1 agentka_sam1
      ocena: 8

"Dwa tygodnie na miłość" to świetny film! "Dziennik Bridget Jones" też super, ale moim zdaniem 2 część czyli "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" jest lepsza niż pierwsza. "To właśnie miłość" może być, ale trochę nudne :/
      "Był sobie chłopiec" nie jest raczej komedią romantyczną, ale jest bardzo fajny.
      A "Prosto w serce" zamierzam oglądać jutro na TVN :D
      Z Colinem Firthem to polecam film, w którym gra również Amanda Bynes, czyli "Czego pragnie dziewczyna", bardzo fajny, głównie dla dziewczyn i nastolatek :P
      A tak oprócz tego to jeszcze "Moje wielkie greckie wesele" jest wspaniałe :)

• evell01 evell01

Ja polecam "Prosto w serce " z Hugh Grantem, naprawde świetny film .
    Również "Dwa tygodnie na miłość" , jeden z moich ulubionych filmów i moim zdaniem najlepszy w dorobku Hugh Granta i Sandry Bullock ...

• DrinniGirl DrinniGirl
      ocena: 8

ja uwielbiam hugh granta i z przyjemnościa ogladam każdy film w którym wystąpił, najbardziej polecam "dziewięć miesięcy"! fantastyczna komedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• palafka palafka

Zdecydowanie Notting Hill :) ubóstwiam!
        za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

• agatakoniak agatakoniak
    ocena: 3

Prosto w serce, bardzo przyjemny film, nie to co Cztery wesela i pogrzeb :P

• miki_g miki_g
    ocena: 10

Moje typy:
    1. "Cztery wesela i pogrzeb",
    2. "Noting Hill",
    3. "Dziennik Bridget Jones",
    4. "To właśnie miłość"
    5. "Był sobie chłopiec"
    6. Ostatnio oglądałem "O czym marzą dziewczyny" czy jakoś tak... Prawdopodobnie jest to brytyjska komedia, bo większość akcji rozgrywa się w UK... Poza tym nie mam nic do tego filmu.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: