PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1498}

Cztery wesela i pogrzeb

Four Weddings and a Funeral
6,9 98 380
ocen
6,9 10 1 98380
7,4 20
ocen krytyków
Cztery wesela i pogrzeb
powrót do forum filmu Cztery wesela i pogrzeb

Nie rouzmiem go, przepraszam, ale nie. Niby ją kocha ale tak się zarzeka, ze nigdy sie nie ożeni? To ma być happy end? :( Dlaczego?

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Jak w ruskim filmie wszystko do góry nogami.

Szarobure

Wydaje mi się , że Charlesowi chodziło o to , że małżeństwo w jakiś sposób ograniczy jego wolność . Natomiast w "wolnym związku" , nawet jak się ma dzieci w każdej chwili można odejść od partnera .

kammeleon

Hmm, to trochę mało szcześliwe - kocham cię, ale jak mi sę nie spodoba, to sobie pójdę.... :D Ale moze ja się nie znam :). Zresztą, Charles wydawał mi się bardzo dziecinny. Nie poczułam do niego specjalnie sympatii, jak również do Carrie (taka panienka). Natomiast zakochałam się w postaci jednej z przyjaciółek Charlesa :D - tej co siedziała pod stołem na weselu ;)

ocenił(a) film na 9
Szarobure

Fiona? Ta którą gra Kristin Scott Thomas? Tez ją polubiłam ;)

Zolsa

Nie, nie Fiona, ta druga :)

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Totalne zniechęcenie, do instytucji małżeństwa, po incydencie z " Kaczym dziobem".

lukaku_1

A nie do samego slubu? Bo akurat do małżeństwa nie musiał się zniechęcać, nie byli małzeństwem ;). Tak sobie myśle, czy to nie samo zniechęcenie do ceremonii ślubnej :D. I że to taki żart po prostu, że już mam dość tych wesel, bo same porąbane dziwactwa się tam dzieją. W takim rozumieniu zakończenie jest nawet zabawne. Aczkolwiek i tak mnie nie satysfakcjonuje, jestem wyjatkowo wybredna :D

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Nie byli małżeństwem, ale nieomal nim zostali :D. Niechęć Charlesa do ślubu, o której była mowa cały czas plus trauma podczas własnego, niedoszłego ożenku zrobiły swoje i główny bohater olał te sprawy, wybierając życie w wolnym związku.

lukaku_1

Jakby poweidział Jedlina - "I to ma być szczęsliwe zakończenie"? :D No ale cóż, nie wszystkim wszystko musi się podobać.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Facet ma dosyć wesel i tyle....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones