PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 647
ocen
7,6 10 1 28647
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

5/10

użytkownik usunięty

Ogólnie stanowczo przeceniony film. Przez większość czasu losy postaci nie są zbyt zajmujące, a główny motyw, czyli relacje matka-córka ukazany mało przekonująco. Na plus dobra gra pierwszoplanowych aktorek. Oscarowy Nicholson raczej nie powala, standardowo gra ekscentryka do którego nas przyzwyczaił. Na uwagę zasługuje ostatnie pół godziny filmu, gdzie pod wpływem pewnego wydarzenia bohaterowie wreszcie zaczynają zachowywać się wiarygodnie. Nie wiem tylko czy dla finałowych scen warto się męczyć przez większą część seansu?

ocenił(a) film na 8

Film jest dobry,jadam mu 8/10.

ocenił(a) film na 7

Ja daję mu 7/10. Po pierwsze dlatego, że moim zdaniem to dobry film, z bardzo dobrą rolą MacLaine. Po drugie: analizowałam ten film parę lat temu na ustnej maturze, więc mam sentyment.

ocenił(a) film na 8
agawa87

I nawet dobrze ci poszło.BRAWO.

ocenił(a) film na 5
lucyna63

moim zdaniem ten film byłby o wiele lepszy gdyby się tak pioruńsko nie dłużył

ocenił(a) film na 9

Ty chyba zartujesz ze motyw matka-córka pokazany mało przekonująco???Jak dla mnie genialny!Shirley przypomina mi bardzo mnie,uwazam ze bardziej wiarygodnie już się by nie dało!

Nie zgadzam się, bajki opowiadasz ;) A co do filmu, to przepiękny.

ocenił(a) film na 5

zgadzam się. Film momentami nie-wiadomo-o-czym. A gra matki głównej bohaterki- świetna:) A Nicholsona- za mało w tym filmie, za mało... Ogólnie- pewne elementy genialne, a pewne elementy filmu słabe

ocenił(a) film na 4

amen

Zdecydowanie przereklamowany!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones