PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4817}

Czwarte piętro

The 4th Floor
6,8 4 615
ocen
6,8 10 1 4615
5,3 3
oceny krytyków
Czwarte piętro
powrót do forum filmu Czwarte piętro

Cóż

ocenił(a) film na 5

Zachęcona komentarzami obejrzałam. Film bardzo średni. Gra aktorska sztuczna i fatalna, czułam się jakbym oglądała jakiś film niższej klasy. Potencjał był dobry ale został spartaczony. PS O co chodziło z tymi chrupkami do pakowania??

anaraza

A kto się przejmie opinią widza, który za arcydzieło filmowe wszechczasów uważa film "Dziennik Bridget Jones", bo oceniłaś go 10 na 10!

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Nie znasz mnie a postanowiłeś mnie obrazić krytykując moje gusta filmowe? Napisałeś, żeby ocenić film czy użytkownika anaraza? :P 10 daję filmom, do których wracam i, które oglądałam po kilka razy i nie nudzą mi się - to moje kryterium. Film "Dziennik..." to dla mnie świetna muzyka, super wspomnienia i fajni aktorzy ... Colin Firth. Ponadto, nie arcydzieło filmowe wszechczasów, tylko Arcydzieło! wg użytkownika. Nigdy nie kieruję się oceną innych w ocenie filmów, a Ty rób jak wypada...

cyfrowy_baron

O gustach się nie dyskutuje. Ja ocelnilem Star trepa na 10. Też jestem zły?

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Wycieczkami osobistymi filmu nie obronisz.
Niedawno leciał w tv i trochę się rozczarowałam. Kiedyś mi się podobał i oceniłam na 8, ale nie wiem czy nie zmienić teraz na nieco niższą,

ocenił(a) film na 3
anaraza

to styropian, a chrupki sie je; spróbuj to wpie....ać.

ocenił(a) film na 5
schiz

Tak się składa, że wśród osób, które tego używają na co dzień do pakowania, jak np w mojej firmie mówi się na to chrupki ;)

ocenił(a) film na 3
anaraza

a w mojej mowi sie na to "swinskie bobki"

schiz

ty zawsze mi się z łajnem kojarzysz

anaraza

Mam podobne odczucia. Z ciekawego pomysłu zrobiono thriller klasy B, jeśli nie gorzej. Nie wiem skąd tak wysoka ocena.

ocenił(a) film na 3
anaraza

Zgodzę się z Tobą. Szkoda że tak dobrzy aktorzy zagrali w takim kiepskim filmie.

użytkownik usunięty
Sighma

A który z tych aktorów jest taki dobry? Co najwyżej William Hurt. Ale Austin Pendleton? Ten facet jak Cezary Pazura albo John C. McGinley - w każdym filmie taki sam. Wiecznie patrzy mętnym wzrokiem i gada, jakby non stop był pod wpływem środków odurzających. I na dodatek przyklejony do twarzy sztuczny uśmieszek - jakież to irytujące! Widziałem wiele filmów z udziałem pana Austina i niestety takie mam wrażenia po ich obejrzeniu. Tutaj zagrał psychopatę - ze swoim wyglądem i mimiką nadał się do tej roli idealnie. Za dobrych aktorów nie uważam również Shelley Duval, Roberta Constanza i Artiego Langego.

ocenił(a) film na 3

Miałam na myśli Hurta i Lewis.

ocenił(a) film na 7
anaraza

to thriller klasy B moim zdaniem.

chop

Pamiętajcie, że film był nagrywany w latach dziewięćdziesiątych. Teraz się nieco inaczej robi trillery. Inaczej też się gra. Dzisiaj trudno nas zaskoczyć, bo powstało milion trillerów, co jeden to bardziej pokręcony i zaskakujący. Wtedy kino było nieco inne.

ocenił(a) film na 7
scady

Na pewno masz rację. Film zły nie jest, ale oceniam go "dzisiaj" i jest tylko (lub aż) - dobry. I tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones