PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30720}
7,0 49 798
ocen
7,0 10 1 49798
6,5 21
ocen krytyków
Czy leci z nami pilot
powrót do forum filmu Czy leci z nami pilot?

Klasyka klasyką...

ocenił(a) film na 1

acz poziom intelektualny tego filmu jest istotnie żenujący.
Rzecz potworna i niestrawna.

Muk_2

A czego ty człowieku(?)czcesz od parodii, jak ci się nie odpowiada poziom tego filmu to przerzuć sie na filmy Ryszarda Zatorskiego, tem się rozwiniesz i poczujesz dopieszczony intelektualnie. Skąd się bior tacy ,ludzie'?

ocenił(a) film na 1
adrian_grunt

To ciekawe, by zezwalać parodystom na żarty głupie i nieśmieszne. Dlaczego parodia nie mogłaby być inteligentna i naprawdę zabawna? No cóż, plebs się cieszy i takim ochłapem.


A ty, drogi mój rozmówco - uważasz, że mój basenik intelektualny mieści się na poziomie polskich quasikomedii romantycznych? Popatrz, co oglądam, a potem wymieniaj Rysia i mu bliskich. Bo chyba ty się lubujesz w tak prymitywnym kinie, sir.

Muk_2

Muk-owa Pomyłko. Najgorsze jest to ze trzeba na siłe pokazac innym ze mi sie to nie podoba - ze za głupie i mało inteligente dla mnie - a jak!! Niech wiedza inni ze ja takiego czegos nie ogladam bo jestem przeciez za mądry! co nie? ;]

"(...)Popatrz, co oglądam..." tak bardzo Ci zależy, aby pokazac wszystkim na tym portalu jaki Ty inteligentny jestes? a w dodatku obrażasz wszystkich, którym film się podobał, a takich osób jest dużo.

Oczywiście, ze możesz leczyc swoje kompleksy, ale nie tutaj :) ten portal jest raczej nieodpowiedni. :)

ocenił(a) film na 8
chups

Oklaski na stojąco dla tego pana!

ocenił(a) film na 8
Muk_2

A po drugie co masz na myśli mówiąc plebs, co może czujesz się kimś wyższym rangą w warstwie społecznej?
PS:Nie odpowiadaj tylko przemyśl to.

Muk_2

Tak się składa, że nawet krytycy (choćby pierwsze z brzegu 98% na RT)
uznają ten film za arcydzieło.

Ale pewnie znasz się lepiej.

ocenił(a) film na 10
Muk_2

Do psychiatry jak masz depresję...

Muk_2

Zgadzam się. Film OK, można się odprężyć, ale poziom... cóz, nienajwyższy :)

ocenił(a) film na 10
Muk_2

Mi sie wydaje, że poziom filmu wysoki - jak na komedię absurdalną...

ocenił(a) film na 10
StrasznyTyp

Super jest! Nieśmiertelny. To jest po prostu komedia, a nie jakieś pierdalamento o zagubionym frajerze szukającym laski w amerykańskim liceum

użytkownik usunięty
Muk_2

Moim zdaniem bardzo fajna śmieszna komedia.

ocenił(a) film na 7

Film niezly,ale 'Naga Bron' lepsza.
Za malo Leslie Nielsena.Oczywiscie Zuckerowski humor ma swoj styl,ale
brakowalo mi wiekszego udzialu tego aktora.

Muk_2

czasami prymitywny żart jest lepszy, niż 10 inteligentnych

Muk_2

A czy żeby film był śmieszny musi mieć wysoki poziom intelektualny? xD Nie wiem dlaczego ludzi, którym się podobał ten film nazywasz plebsem... I dlaczego mówisz że film ma niski poziom intelektualny? Tylko dlatego że opiera się na prostym żarcie? Żarta jest może prosty ale najwidoczniej "plebs na twoim poziomie" nie potrafi zauważyć przekazu jaki jest zawarty w tych żartach. Więc nie wiem czy to film ma niski poziom czy ty, skoro nie potrafisz zrozumieć prostego(a nie głupiego bo to trochę różnica) żartu. To pewnie komedie z Jimem Carreyem to już w ogóle dla ciebie czarna magia xD

ocenił(a) film na 8
Szeryf_Rottingham

Po prostu koleś chciał się popisać inteligencją ale mu nie wyszło.A jeśli nie rozumie typu filmu jakim jest parodia to niech w ogóle się nie odzywa.
PS: JAK DO TEJ PORY DO NIE WIDZIAŁEM LEPSZEGO REŻYSERA PARODII OD DAWIDA ZUCKERA.

adamwis25

To prawda trzeba przyznać że jest obecnie mistrzem parodii.

Szeryf_Rottingham

ludzie to naprawdę są aż tak głupi, że narażają się na jazdy ze strony miłośników filmu tylko po to, żeby pokazać jacy są inteligentni..? przecież nigdzie tak nie zjadą, jak na forum świetnego filmu, osoby, która zaczyna krytykować film.

nie podoba się, nie oglądać - proste?

a film bardzo mi się podobał. zgadzam się z przedrozmówcami, iż żeby z komedii się pośmiać, musi być ona inteligentna. uważam, że airplane jest wręcz na bardzo wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 7
Kariaa

jak mam wiedziec, czy mi sie podoba, nie ogladajac???

ocenił(a) film na 9
fyrk

Nie wiem czy to przez nocną godzinę czy ogólne samopoczucie, ale rozwaliło mnie to całkowicie. :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Kariaa

Słuszna uwaga! te filmy mają właśnie to do siebie, że pod płaszczykiem szalonej komedii przemycanych jest wiele inteligentnych tekstów. Jedna z moich ulubionych komedii!!1

Szeryf_Rottingham

Niech mówi co chce, krytyka ten film nawet uwielbia, więc niech się...
no... tu się powstrzymam :D

ocenił(a) film na 8
Szeryf_Rottingham

Przyznam jednak, że parę żartów wydało mi się nieco niesmacznych. Te wszystkie odniesienia do czasów wojny, teksty pilota do chłopca odwiedzającego kabinę jak i nieudane żarty z drugim zawodem drugiego pilota (to nie było niesmaczne, tylko nieudanie podane) oraz późniejszy żart z kobietą śpiącą z koniem (w sequelu IMO lepiej ten gag sprzedali) nieco mnie drażniły.

Film rozkręca się tak po pół godziny i dopiero potem jest naprawdę dobrą komedią. Prostą czy nie - ale dobrą, a przynajmniej zdecydowanie lepszą i inteligentniejszą od obecnych żenujących parodii.

Muk_2

taki sam poziom dowcipu znalazłem we fragmentach "romeo i julia" shekspira.
zaciekawionych odsyłam do lektury

Muk_2

ale żywot braiana jest inteligentny?

ocenił(a) film na 10
tr9453

Oczywiście!

ocenił(a) film na 9
Muk_2

Obejrzyj sobie ''Wielkie kino'' tam dopiero są niesmaczne żarty. To jeden z najgorszych filmów jeśli chodzi o komedie

ocenił(a) film na 10
Muk_2

??? Oj błądzisz....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones