PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222189}

Czyja to kochanka?

La Doublure
6,7 10 443
oceny
6,7 10 1 10443
Czyja to kochanka
powrót do forum filmu Czyja to kochanka?

uwielbiam francuskie filmy. Troszkę mam niedosyt przy zakończeniu, bo w końcu niewiadomo co się dalej wydarzyło, co z tą dziewczyną itd. ale już wolę to niedomówienie niż gdyby mieli sp***rzyć zakończenie. Mimo to film super.

emiily

Zgadzam się. Film jest zabójczy, szczególnie podobał mi się wątek przyjaźni między Eleną a François.

ocenił(a) film na 7
cocco03

I wątek chorego lekarza :)) Tylko Francuzi potrafią coś tak dowcipnego, a zarazem lekkiego wymyślic.

ocenił(a) film na 7
emiily

też się zgadzam ;)
wole Europejskie komedie niż te sztuczne filmy z Ameryki ;(

ocenił(a) film na 8
emiily

No fakt. Zakończenie mogło być bardziej rozbudowane. W sumie nie wyjaśnili czy parkingowy został z top-modelką, czy może tą drugą dziewczyną. Ale i tak było zabawne ujęcie na koniec. :-)

ocenił(a) film na 10
underground73

Oczywiście, że został z Emilie. Przecież to ją od początku kochał i tak zostało. I zostało to wyjaśnione. Elena natomiast, spodziewając się, że tych 20 milionów nie dostanie, podłożyła tę dziewczynę na końcu, żeby znowu wrobić go w romans (tak mi się wydaje).

ocenił(a) film na 6
emiily

Na ten film natrafiłem całkowicie przypadkowo i nie żałuję. Lekkie spokojne kino na chwilę nudy. Ja też sądzę, że takie zakończenia nadają filmowi lekkiego niedosytu dzięki, któremu film pozostaje dłużej w naszej pamięci. Moim zdaniem bardzo dobry zabieg ze strony twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones