PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=222189}

Czyja to kochanka?

La Doublure
6,7 10 443
oceny
6,7 10 1 10443
Czyja to kochanka
powrót do forum filmu Czyja to kochanka?

te głupiutkie francuskie komedie. Z początku mnie smieszyly ale po obejrzeniu kliku (doublure, miłość nie przeszkadzać, układ idealny i inne) okazują się być wszystkie na jedno kopyto. Prościutkie historyjki, w których ktoś udaje kogoś innego, przeraźliwie przewidywalne i kończące się happy endem. Jedna taka komedyjka wystarczy - ogladanie kolejnych zaczyna juz być żenujące.

Komedie francuskie są zawsze śmieszne i nigdy nie są nudne (przynajmniej dla mnie) zgadzam się z tobą do filmu Miłość nie przeszkadzać (to chyba nie była prawdziwa francuska komedia). Najlepsze komedie francuskie to Taxi 4, Przyjaciel gangstera, Pościg za milionem (chociaż jest to po części Angielska komedia) POZDRO :-)

ocenił(a) film na 4
weisz

Zgadzam się założycielem postu: po pewnym czasie dochodzi się do wniosku, że większość komedii francuskich jest po prostu średnich. Podobnie w promowanych obecnie komediach polskich. W jednych i drugich zdarzają się perełki np "Jeszcze dalej niż Północ" czy "Testosteron".

ocenił(a) film na 8
gisby

a dla mnie mimo wszystko są zabawne! no niestety, ale w polsce jest podobnie - wszystkie komedie romantyczne są na to samo kopyto! (i na dodatek są na żenująco niskim poziomie). a "czyja to kochanka" to moja ulubiona francuska komedia. :)

ocenił(a) film na 8
still_dreamin

Francuskie komedie to potęga
Szczerze to nie widziałem jeszcze słabej francuskiej komedii :(

ocenił(a) film na 5
S_z_y_m_o_n

To musisz chyba więcej oglądać... ;)

ocenił(a) film na 9
S_z_y_m_o_n

Ja widziałam. ;) Ale i tak uważąm, że francuskie komedie są absolutnie najlepsze. :)

ocenił(a) film na 6

"Za ile mnie pokochasz ?" też jest na Twoje "jedno kopyto " ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones