PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783187}

Czym chata bogata!

À bras ouverts
6,0 17 740
ocen
6,0 10 1 17740
4,4 5
ocen krytyków
Czym chata bogata
powrót do forum filmu Czym chata bogata!

Muszę powiedzieć, że byłem napalony na ten film, ale niestety rozczarowałem się bardzo - żart słaby, ubogi, przewidywalny i co najgorszee na poziomie podstawówki. Szkoda czasu na kino, lepiej poczekać parę miesięcy, jak już go będą grali w TV i wtedy przy piwku (minimum 2) można go obejrzeć.

Tak przy okazji, Ktoś ten film porównywał do komedii Barei - proszę nie obrażaj naszego reżysera, bo wg mnie ten film nawet do pięt naszego reżysera nie dorasta.

Pozdrawiam.

Pawwil_filmweb

Pełna zgoda - wielkie rozczarowanie, bo jednak po komedii francuskiej można było spodziewać się polotu, inteligentnego humoru. Moim zdanie, po dobrym "Za jakie grzechy, dobry Boże" twórcy chcieli pociągnąć temat i zrobić kasę. Niestety - powtórka nie wyszła.

Pawwil_filmweb

Niestety to wszystko prawda. Żenujący humor!

ocenił(a) film na 8
Pawwil_filmweb

A ja polecam obejrzeć i wyrobić sobie własną opinię. Film doskonale odzwierciedla obecną sytuację polityczną we Francji i innych "cywilizowanych krajach" gdzie "inżynierowie z Afryki" zostali zaproszeni i teraz robią syf ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones