PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765956}

Dżungla

Jungle
6,6 39 686
ocen
6,6 10 1 39686
5,5 4
oceny krytyków
Dżungla
powrót do forum filmu Dżungla
Orlando

19.10.2017 *

Orlando

Jak 95% użytkowników wyłączy adblocka, przecież był komunikat, że do tego czasu strajkują :D

ocenił(a) film na 8
androgenius

Nawet jakby i 110% wyłączyło, to i tak dalej tu by było sto lat za murzynami...
Sorry, taki klimat mamy.

ZSGifMan

Co powiesz na to, że raz z jednym tytułem czekałem blisko 3 lata na dodanie ocen? :D Nawet teraz mam w pliczku listę 17 tytułów, których nie da się ocenić bądź dodać, bo ktoś już wstawił do dodania i wisi jak staremu dziadowi przepuklina. I tak sobie czekają na swoją kolej, może rok, może trzy poczekają :D

ocenił(a) film na 8
androgenius

Wiem, wiem... i wierzę na słowo, bo sam mam własny rekord - czekam z osobą do dodania 2 lata i 3 miesiące!
A moje średnie dodawanie filmów tutaj to między 7 a 8 miesięcy, opisy to około pół roku, natomiast ciekawostki nieco ponad rok! Sam mam kilka ciekawostek i wszystkie z . . . 2016!

Ale najgorsze są kosze po kilku miesiącach, poprawiasz w kilka godzin, patrzysz a tu ZONK! Jakiemuś pociotkowi co ma naście tysięcy punktów klepnęli w kilkanaście minut zanim zdążyłeś pierdnąć! Miałem trzy takie przypadki, ostatni w zeszłym tygodniu, czekałem od marca i wrzucili mi do kosza, chcę poprawić co się jaśnie panu wielkiemu nie podobało, a tu ooo - już jest...
Ot niespodzianka, powinienem przewidzieć za trzecim razem, ale człowiek dalej głupi i tu się stara...
Zupełnie niepotrzebnie widać.

ZSGifMan

Amatorzy. 4 lata czekałem i nie doczekałem się na dodanie reżysera :)

ocenił(a) film na 8
Orlando

Dobreee!

U mnie ze 150 kontr czeka, średnia to pewnie z 10-11 miesięcy, ta najstarsza wspomniana 2 lata 3 m-ce. Najwięcej mam z 2016!

ZSGifMan

Wygralliście. Całe życie, kurva, jestem trzeci :D

ocenił(a) film na 8
Orlando

13 bm dodane daty i dalej nic!

Orlando

Skandal po prostu.

ocenił(a) film na 6
rocky_filmaniak

Kiedyś to był portal dla ludzi kochających kino, teraz to jakaś patologia.

MERCURYfan01

Dokładnie, ja w ciągu około roku zgłaszałem z 5 razy jak nie więcej filmy z zablokowanym ocenianiem a nawet tytuły, których jeszcze nie było nawet w bazie a premierę oczywiście już miały...

ocenił(a) film na 9
rocky_filmaniak

Światowa premiera miała miejsce 3 sierpnia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Melbourne! Skąd się wziął 11 września? A tak poza tym film nie miał jeszcze u nas premiery (ta przewidziana jest na 22 grudnia) więc teoretycznie nie możemy jeszcze oceniać filmu bo nawet nie jest jeszcze dostępny na naszych platformach streamingowych (czytaj legalnych źródłach!)

RadAvoy

Tamta pierwsza data czeka w kolejce. 11 września to data premiery w Niemczech. Czemu nie mielibyśmy oceniać?

ocenił(a) film na 9
fredaser

Rosyjski plakat, niemiecka data premiery - co one mają wspólnego z Polską? (Nie żebym się czepiała)

RadAvoy

Dodawane są plakaty ze wszystkich państw, podobnie z datami premier. Jednakże polskie daty premier dodaje jedynie redakcja. A jako że ostatnio się zupełnie nie wyrabiają, to nie dziwne, że polskiej daty nie ma.

ocenił(a) film na 9
fredaser

W końcu prawie jest tak jak być powinno! ;-) Czekam na plakat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones