PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 724
oceny
7,8 10 1 151724
8,3 37
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

Dług jest dla mnie filmem szczególnym, i uważam go za najlepszy polski film który powstał w ostatnich latach. Jest dramatem psychologicznym opowiadającym o ludziach doprowadzonych do ostateczność, którzy popełniają straszną zbrodnię. A mimo wszystko było mi ich żal, płakałam na końcu filmu, płakałam dlatego, że Adam zadzwonił na policję i przyznał się do wszystkiego. Chciałam żeby uciekł, bo przecież oni to zrobili dlatego, że nie mieli innego wyjścia, jeśli oni nie zabili by Gerarda to najprawdopodobniej to on by ich zabił albo skrzywdził ich biliskich.

ocenił(a) film na 10
gonia

re: Dług
Czytałem przed chwilą Twój komentarz o DŁUGU. Mam takie same odczucia. Biorę udział w akcji przyjacieli głównego , rzeczywistego aktora tego dramatu. Jest specjalna strona na ten temat, ale myślę że wiesz o tym, a gdyby nie to mogę Ci podać adres. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Jerzy_Zemla

Mocny... Ten film jest trochę, a nawet więcej, ostrzeżeniem dla naiwnych, którzy biorą w różnych parabankach i g... kredyty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones