PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 688
ocen
7,8 10 1 151688
8,3 37
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

jestem SAM, policja nie jest w stanie pomóc, przeciwnik ma wynajętych osiłków, ogólnie sytuacja "jestem w dupie" maxymalnie
...zwyczajnie w świecie bym go pobił, BARDZO brutalnie, a żeby mu się odechciało na prawdę stuprocentowo mnie nękać obciąłbym mu na przykład mały palec, czy kawałek ucha...jakby mnie taka k u r w a nachodziła, czułbym zagrożenie PRZEDE WSZYSTKIM dla rodziny najbliższych, a wiedziałbym jak główny bohater gdzie to ścierwo mniej więcej mieszka, to znaleźć dogodną sytuację kiedy on jest sam i bez świadków to nie problem...

ocenił(a) film na 8
cyberborys

czy to głupie co napisałem, że nie znalazł się chociazby jeden komentarz?

cyberborys

No tak trochę ;)

ocenił(a) film na 10
cyberborys

A z obciętym palcem czy kawałkiem ucha, już by nie mógł poprosić ruskich kolegów żeby się do Ciebie i twojej rodziny przejechali ;)?

ocenił(a) film na 9
cyberborys

No, na pewno by się przestraszył i uciekł z kraju. :D Wziął by paru chłopaków i z tobą inaczej pogadał. Przecież jeden z nich "oddał" mu całą kasę, a on na następny dzień mówi, że pieniądze były fałszywe. Przykro to mówić, ale zabójstwo to było chyba jedyne wyjście z sytuacji, kiedy nęka cię jakiś psychol o zmyślony dług. Przecież on by ich zniszczył do końca nieważne ile kasy by mu nie dali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones