PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477935}

Długi weekend

Long Weekend
5,0 3 935
ocen
5,0 10 1 3935
Długi weekend
powrót do forum filmu Długi weekend

Niepokojący

ocenił(a) film na 7

To jeden z najbardziej niepokojących filmów jakie oglądałam. W czasie seansu ciągle towarzyszy nieprzyjemne uczucie, które trudno zdefiniować. Ocena jest zaniżona, a tematyka filmu poważna. Podobał mi się ten film:)

dzikudzina

Zgadzam się z tym, że niepokojące. Ale hm... kilka elementów było trochę od rzeczy :] Scena na końcu z cieżarówką kiepściutka, motyw zapętlającej się drogi strasznie ograny, nie pasował mi. No i o co w sumie chodziło w tymi fokami? Myślałam, że będzie jakieś wyjaśnienie, a wyszło na to, że element z dupy.

ocenił(a) film na 7
Noane

chodzilo o to, ze maly diugon zaplatala się w śmieci plywajace w morzu przez co umarla, matka jej szukala a oni jązastrzelili. Ogolnie ten duzy diugon mnie straszyl, sama swiadomosc ze to sie porusza a niby jest martwe i idzie do nich bylaby dla mnie przerazajaca na ich miejscu

Noane

Podejrzewam że większość ludzi widząc na plaży ledwo żywe morskie zwierzę próbowałaby za wszelką cenę wepchnąć je z powrotem do wody (przynajmniej ja tak zawsze robię), oni natomiast pozostali całkiem obojętni i to pomimo faktu że wcześniej odebrali mu matkę...

Popieram założycielkę wątku ze ocena stanowczo zaniżona...

Inesita

Też bym wepchnęła, chyba prawie wszyscy by tak zrobili. I to przejechanie kraba było dziwne, tzn dziwne, że jakoś nie próbowała go ominąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones