6/10

Gdyby nie te beznadziejne wstawki byłoby o wiele lepiej... psuły dla mnie odbiór całości... cieszę się, że dzięki temu filmowi poznałem kolejną świetną historię, która wydarzyła się naprawdę... Niezły film... Polecam !

8
 • Jeśli już wstawki, to mogłyby być zrobione w bardziej poważnym tonie. Jakoś nie pasowało do całego filmu.

  • Dokładnie, oglądając to można pomyśleć, że jest on pod wpływem jakiś narkotyków, a w rzeczywistości tylko śnił ;)
   Mimo że niektóre wstawki psuły film, to takie elementy jak np. scena, podczas której ojciec Yossi'ego nie che zgodzić się na wyprawę były przyjemne i przybliżały nas do głównego bohatera.

   • Owszem, wstawki które były związane z wydarzeniami w rodzinie Yossiego przed podróżą były wręcz potrzebne. Ale ta wstawka która była w kasynie albo gdy jakaś panna polewała go winem/szampanem na łożku, totalny bezsens i to już psuło film. Zresztą, twórcy już na samym początku uraczyli nas tego typu idiotyzmem, gdy Yossi się naćpał z tą dziewczyną, które ledwo co poznał...

    Ale generalnie film mi się podobał i wystawiłem 7/10.

    • Podróżuję obecnie po Ameryce Południowej i spotykam wielu samotnych podróżników chętnych na przygody z innymi podróżniczkami często pod wpływem. Więc akurat scena z San Pedro jak najbardziej wiarygodna. Dla mnie bardzo sztuczny jest fragment, gdzie chłopcy myją się nad rzeką z indiańską widownią, podziwiającą ich białe dupki. Także zdjęcia natury w pewnych momentach są mocno podrasowane, przyroda Boliwii jest cudowna, więc nie wiem po co te efekty.

   • Zdziwiłbyś się do czego jest zdolny mózg w chwilach absolutnego wyczerpania, głodu, odwodnienia, choroby, infekcji, a wszystko to miał główny bohater. Nie ma nic dziwnego w tym, że miał halucynacje co jest częstym zjawiskiem wśród osób które przeżyły podobne katorgi a jak wiadomo nie ma się wpływu na to jakie halucynacje się pojawiają.

    • Nie chodzi mi o same halucynacje, ale to w jaki sposób je przedstawiono. Te wstawki w kasynie wg mnie na prawdę psuły film.A halucynacje głównego bohatera najlepiej przedstawiono w sytuacji jego i kobiety, którą rzekomo przygarnął i pomagał jej w ucieczce. Moment w którym dowiedzieliśmy się, że jest to halucynacja był wg mnie jedną z najlepszych scen w filmie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: