PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93023}
4,4 5 937
ocen
4,4 10 1 5937
D War: Wojna smoków
powrót do forum filmu D-War: Wojna smoków

Absurdy które zapamiętałem:

- Na początku filmu napad złej armii na miasto , stworki walące pociskami walą gdzie popadnie. Niszczą miasto,
a zły dowódca jest na tyle głupi że nie pomyśli że w ten sposób może zabić dziewczynę której szuka, i która może być w dowolnej części miasta.

- Oddział komandosów strzela do wojowników którzy wyszli z jaskini , trzeba przyznać że komandosi są bardzo celni , za każdym razem trafiają z karabinów w niewielkie nieruchomo trzymane tarcze wojowników, które na dodatek są niezniszczalne.No ale wiadomo komandosi nie są od myślenia.

- Podczas ucieczki samochodem ze szpitala, zły wąż osiąga prędkość porównywalną z samochodem , a gdy bohaterowie uciekają pieszo to zły wąż ma problem z ich dogonieniem.

- Zły wąż owinięty wokół wieżowca na którym są bohaterowie, w sukurs przylatują helikoptery, przez długi czas naparzają do potwora z karabinów, widzą że to w ogóle nie skutkuje, dopiero po dłuższym czasie przypominają sobie że mają rakiety.

- Starcie czołgów i potworów z pociskami , czołgi mają sporo czasu na to aby precyzyjnie namierzyć cele, dowódca cały czas krzyczy żeby jeszcze się wstrzymać z ostrzałem, gdy już idzie pierwsza salwa z czołgów, pociski chybiają totalnie, natomiast potwory z pociskami są precyzyjniejsze niż czołgi z zaawansowaną elektroniką.

- Na koniec filmu dobry wąż się pojawia i walczy ze złym wężem, pierwszą rundę przegrywa ten pierwszy, co zadziwia gdyż pojawia się na ostatnią chwilę w pełni sił , a jego rywal zdążył już zebrać solidne manto, i raczej nie jest w najwyższej formie , to trochę tak jakby zdrowy człowiek klepał się z ciężko przeziębionym , i ten schorowany obił zdrowego.

Momentami efekty specjalne są niskiej jakości , reasumując film dla mnie dosyć słaby.

M1aro

Ten film jest pełen absurdów, poza muzyką i raz na kiedy ciekawymi efektami nic sobą nie przedstawia. Co gorsza, końcowe sceny są plagiatem z Władcy Pierścieni. Minas Morgul i latające Nazgule, twierdza Saurona, armia Mordoru... Nawet noe postarali się, żeby twierdza pokazana w filmie różniła się od tej we Władcy. Dno!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones