PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87669}
5,2 5 535
ocen
5,2 10 1 5535
D.E.B.S.
powrót do forum filmu D.E.B.S.

a teraz odkrycie

ocenił(a) film na 3

Długo się zastanawiałam - co z tym filmem jest nie tak. Czy chodzi o tandetne efekty specjalne, czy przerysowane do granic możliwości zachowania postaci, czy może coś po prostu z zaburzeniami percepcji. Niby akcja jest, spódniczki są, ale ciągle, ciągle coś nie pasuje. Dopiero podczas wspólnego seansu z koleżanką mnie oświeciło - ten film jest dla młodszych odbiorców. Nie dla nastolatków nawet. Tylko dla dzieci 11-14. W takim wypadku daję notę 10/10. Dla tej grupy wiekowej, w innym wypadku musiałabym ocenić na 2/10 lub maks 3/10. Radzę pamiętać przy tym podczas oglądania filmu. Nastawienie może zmienić naprawdę dużo.

ocenił(a) film na 3
mo12

No nie wiem czy osoby w wieku 11-14 lat powinny oglądać takie lesbijskie wątki i ujęcia jakie były w tym filmie. Właśnie to pomieszanie sprawia że film jest kiepski - bo albo powinien być powyżej 16 i mniej kolorowy i głupawy albo bez wszechobecnego seksualizmu i tylko do 13 lat. A tak wyszło to co wyszło... Chociaż mnie osobiście śmieszyła postać grana przez Devon Aoki, wszędzie z tym fajkiem w ustach i znudzoną miną jak u majstra na budowie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones