PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203488}
5,3 12 150
ocen
5,3 10 1 12150
DOA: Dead or Alive
powrót do forum filmu DOA: Dead or Alive

Ten film powinien się nazywać LOL, a nie DOA. Nie mogłem ze śmiechu już po dwóch minutach, gdy ta księżniczka wyskoczyła i zaczęła frunąć. Cały film jest strasznie tandetny i bije kiczem nie tylko po oczach. Jest omnijebny. Brak fabuły, no ale ok - gra niby też takowej nie miała. Nie zmienia to faktu, że gry i filmy rządzą się zupełnie innymi prawami. Tutaj na każdym kroku odnosiłem wrażenie, że twórcy ściśle chcieli trzymać się pierwowzoru, co nie wyszło im na dobre. Chwilami faktycznie się czułem, jakbym oglądał gameplay gry, a nie jest to na pewno zaletą. Ode mnie 2/10. Nie odnalazłem tu praktycznie nic interesującego. Trochę się najwyżej uśmiałem.

Peeves

W dodatku tu też można zaobserwować starą zasadę filmów tego typu: gdy się bije kobieta z facetem, można postawić wszystkie pieniądze, że mężczyzna przegra. Jakaś poprawność polityczna czy co.

Evangarden

Chyba ze facet jest big bad bossem, a kobieta odgrywa drugoplanowa role :>

Peeves

Miałem napisać prawie dokładnie to samo.

Podkreslę tez, ze przy ekranizacji gry powinno się brac tylko pomysl na stworzenie swiata, bohaterów i fabuly. Przy kopiowaniu scen zywcem z gry na ekran, takie coś wychodzi tylko i wyłącznie śmiesznie, przykład: Doom.

ocenił(a) film na 3
Peeves

zgadzam sie z Wami. Merytorycznie film to po prostu żal, ale jedna rzecz jest na plus. Ano te wywijajace panie. No coz.. jestem tylko facetem ;)

PeppE

Też jestem facetem, ale nawet kobitki nie są w stanie podnieść mojej oceny tego badziewia. Tym bardziej że żadna nie była w moim guście. ;d

Peeves

Chcesz powiedziec ze nie puknalbys przynajmniej Heleny albo Christine ;D?

Ouzo

Nie myślę zazwyczaj w ten sposób. Zresztą gdybym zobaczył je bez tego makijażu i warstwy make-up'u, nad którą pracują przez kilka godzin na planie, to stwierdziłbym pewnie, że mam lepsze sąsiadki.

Peeves

Przesadzasz :P

Mnie sie one wlasnie bardzo podobaly, no ale kwestia gustu

Peeves

bo się nie znacie złamasy , to super film i dupy też super

adam_1909

Jaki film - tacy fani.

ocenił(a) film na 6
Peeves

Ten film to czysta zabawa. Nawet nie udaje, że ma do zaoferowania cokolwiek poza ucztą dla oczu. To jest plus, bo mogło być gorzej - film mógłby wmawiać widzowi, że jest na serio (np. wspomniany Doom albo G.I.Joe Czas Kobry). Widowiskowy show z serii 'nie pytaj, jak oni to robią'. I jako taki sprawdza się świetnie :]

midian

Nie wiem, to do mnie nie przemawia. Nawet czysta rozrywka musi zachować jakiś poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones