PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203488}
5,3 12 151
ocen
5,3 10 1 12151
DOA: Dead or Alive
powrót do forum filmu DOA: Dead or Alive

Gniot

ocenił(a) film na 3

Przedewszytkim głupia fabuła. Ja rozumiem, że na podstawie gry, ale jednak można było się troche bardziej postarać i coś pododawać. Ciężko się robi filmy na podstawie gier tego rodzaju. "Mortal Kombat" też porażający nie był.
Po drugie troche przesadzili z tą próbą "spektakularyzacji" scen walki. Czasami to było tak nierealne, że aż zabawne.
Daję 3 a nie 1, głównie dlatego, że grały nawet ładne laski (wiem wiem, żaden argument i pewnie niektórym się naraże, ale to mnie jakoś trzymało przed TV :P)

ocenił(a) film na 6
Hitman93

No patrz, a ja się pozytywnie zdziwiłam :) Myślałam, że z fabułą będzie gorzej. Mój mózg nie wył o litość, to już coś. Może to kwestia nastawienia. Ja dałam 6, bo jako niewymagające myślenia widowisko, film sprawdził się świetnie. Wizualnie - cudo, między innymi ze względu na zupełny brak realizmu, czułam się jak na seansie anime :)

ocenił(a) film na 3
Hitman93

Niestety, ten film to kiepska ekranizacja gry video. Zgadzam się, że autorzy mogli się pokusić o wzbogacenie fabuły i lepsze zaadaptowanie gry na szklany ekran. Głównym atutem gry, dzięki któremu wyróżniała się na tle innych produkcji typu "mordoklepki", były podskakujące i kołyszące się obfite biusty zawodniczek. W przypadku filmu widoczne jest, że żadna z aktorek nie została dobrze dobrana do roli, chociaż nawet fajnie było popatrzeć na Holly Valance czy Devon Aoki w akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones