PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203488}
5,3 12 150
ocen
5,3 10 1 12150
DOA: Dead or Alive
powrót do forum filmu DOA: Dead or Alive

jaka byla najfajneisjza scena wedlug was? wedlug mnie to ta, kiedy Tina prala sie z ojcem:))

Daggulka_Preity

mi się sam początek podobał, jak ksieżniczka uciekała z zakonu. Myslałem ze to film w sceneri dawnych czasów...a tu zonk

ocenił(a) film na 6
Daggulka_Preity

Scena którą lubię najbardziej to walka w deszczu pomiędzy Heleną a Christie. Zresztą wszystkie sceny walki bardzo mi się podobały. Ta w lesie bambusowym też była świetna, choć mam wrażenie że trochę zapożyczona z "Domu latających sztyletów".

ocenił(a) film na 6
sicksister

Hehe, dokładnie te same sceny chciałem wymienić. :)
Również wydaje mi się zapożyczona, ale i tak jest trochę realistyczniejsza niż w "Domu ...". Nie przepadam specjalnie za tymi aż tak przesadzonymi walkami jak np. w "Przyczajonym tygrysie ...".

Od siebie dodam jeszcze pierwszą scenę z Christie. Zwłaszcza jej strój bojowy mi przypadł do gustu. Oscar za kostiumy! :)

Khaosth

a mnie podobala sie jeszcze scena kiedy Tina zabrala Majtki Zackowi .. nie byla jakas super rewelka ale bynajmniej zabawna xD
tak czytam i czytam i zachciewa mi sie znow zobaczyc ten film .. lece po plytke pa xp

ocenił(a) film na 2
Daggulka_Preity

wszystkie sceny w tym filmie są tak prymitywne że aż szkoda gadać :) bardziej durnego filmu dawno nie widziałem 2/10

ocenił(a) film na 8
Daggulka_Preity

Scena w hotelu gdy chcieli aresztowac Christie ;)

Daggulka_Preity

scena napisow koncowych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones