PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 549
ocen
5,6 10 1 33549
6,0 7
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Ja się uśmiałam :)

ocenił(a) film na 7
ffidjii

ja też ;)
Spoko film, raczej dla fanów "Teda" , czy komedii Apatowa niż lukrowanych kom-romów o współczesnym Kopciuszku i księciu z bajki.
Ironia, czarny humor, brytyjskie podejście trochę po bandzie.



ocenił(a) film na 8
ffidjii

Ja także się dziwię, że ocena jest aż tak niska. Film zabawny, oryginalny. Humor nieco wulgarny, ale nie przesadzony, wystarczy luźno do niego podejść.

ocenił(a) film na 9
ffidjii

to tak jak ja ;) dziwi mnie taka niska ocena :/

ocenił(a) film na 8
ffidjii

Zrobiłem wielkie oczy jak zobaczyłem jaka niska ocena po obejrzeniu. Ja się uśmiałem i polecam wszystkim, których bawią niezręczne momenty :D Ostatnia scena miażdży, tyle w temacie :p

ocenił(a) film na 8
ffidjii

tez sie zastanawiam, ja dawno sie tak nie uśmiałam na komedii romantycznej, teksty mistrzowskie i ciekawy scenariusz, nie wiem czego wiecej chcieć, najwyraźiej niektórym ludziom nie dogodzisz :)

ocenił(a) film na 8
ffidjii

Je też miałam ubaw i to nie raz. Szczerość niektórych bohaterów powala na łopatki.

ocenił(a) film na 7
ffidjii

Prawda, czasem filmweb "kłamie"
Naprawdę dobra komedia

ocenił(a) film na 8
ffidjii

Ten film w swoim gatunku to wręcz rewelka,mimo,że nie jestem fanem tego typu filmów to ten masakruje wręcz konkurencję a szczególnie z ameryki gdzie komedie zamiast śmieszyć to wręcz żenują swoim poziomem.

ocenił(a) film na 6
ffidjii

Ja tak samo :)

ocenił(a) film na 7
ffidjii

może nie jest to taka typowa komedia romantyczna bardziej taki romans po prostu ale genialnie przedstawiony :)

ocenił(a) film na 9
ffidjii

To samo pomyślałem, gdy zobaczyłem tak niską ocenę na Filmweb. Już dawno tak się nie uśmiałem się na komedii :)

ffidjii

Odpowiem:
bo "humor" w tym filmie jest żenujący (zwłaszcza w wykonaniu tego tam kumpla Męża). Żarty powodowały u mnie raczej chęć wejścia pod stół niż uśmianie się.

ocenił(a) film na 6
ffidjii

ja nie

ocenił(a) film na 1
ffidjii

bo film jest żenujący?

ocenił(a) film na 7
ffidjii

Znasz coś podobnego może?

ffidjii

Czemu taka niska ocena? przede wszystkim dlatego że części osób film się nie spodobał i wystawili mu słabą note.

Cieszę się, że mogłem pomóc w zrozumieniu tego jak funkcjonuje system ocen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones