PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30741}

Dama z Szanghaju

The Lady from Shanghai
7,1 4 796
ocen
7,1 10 1 4796
7,4 16
ocen krytyków
Dama z Szanghaju
powrót do forum filmu Dama z Szanghaju

Spodziewałem się znacznie więcej. Uważam, że "Citizen Kane" to arcydzieło kina, a w "Damie..." nie ma nic ciekawego. Dziurawy, ckliwy, pozerski.
Postaram się obejrzeć do końca ale skoro męczę się do 40 minuty to już dawno jest źle!

nommosz_bola

Okropnie zawiodłam się na ''Damie z Szanghaju''. Kilka dni temu cieszyłam się,że wreszcie zobaczę ten film w TV, bo jakoś na internecie nie mogłam go znaleźć. W trakcie seansu walczyłam sama ze sobą, by przypadkiem nie zasnąć ( może przynajmniej pod koniec filmu będzie jakaś dobra scena?), jednak było ciężko. Film niby trwa (tylko) godzinę i 27 minut, dla mnie jednak trwało to wieki. I zastanawiam się co w tym filmie robiła boska Rita i okropnie się dziwię,że na potrzeby tego kiepskiego filmu zgodziła się przefarbować swoje piękne,rude loki. Wystawiłabym z chęcią ocenę 1, ale za Ritę +1 , czyli 2/10. Niestety, nawet Hayworth nie udało się uratować tego nudnego,niepotrzebnego filmu. Może komuś się podobało, ja jestem na nie.

ocenił(a) film na 7
mrs robinson

Nie, no już przeginasz 1!

użytkownik usunięty
nommosz_bola

Nie znasz się to jeden z lepszych kryminałów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones