PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774613}

Darkland

Underverden
5,4 1 396
ocen
5,4 10 1 1396
Darkland
powrót do forum filmu Darkland

Zakończenie niestety realistyczne, ale smutne. Zginał młody chłopak ale policja ma to w dupie bo pracował dla mafi. Zaid zabija przywódce mafii i innych z tym związanych i policja momentalnie go łapie.. Mimo wszystko dobry film i bardzo wciąga.

ocenił(a) film na 6
WacoMeister

Jest takie cos jak spojler. Zapoznaj sie z tym tematem, bo wlasnie zepsules mi ogladanie.

ocenił(a) film na 8
soglif3

O co Ci chodzi, przecież zaznaczyłem "uwaga, spoiler"

ocenił(a) film na 6
WacoMeister

tak? nie zauwazylem jakos..sorry.

ocenił(a) film na 6
WacoMeister

jak dla mnie nie wciągał mnie, aż tak, chciałem dodać, że czasami zdjęcia były dobre, ale czasami niedobre. To przypominek dla reżysera, albo no właśnie reżysera .. nie operatora kamery. Dało się dostrzec minusy w kadrowaniu obrazu. Miłe miał bohater przygody. To owszem było ciekawe.

ocenił(a) film na 7
di_em

"czasami zdjęcia były dobre, ale czasami niedobre."

"To przypominek dla reżysera, albo no właśnie reżysera"

"Miłe miał bohater przygody. To owszem było ciekawe"

Po jakiemu to jest napisane? bo na pewno nie po polsku, az zeby zgrzytaja jak sie czyta taki belkot

ocenił(a) film na 7
WacoMeister

Z tym ze policja go momentalnie łapie to akurat bym sie nie zgodzil - zlapali go dopiero pod sam koniec filmu wczesniej nie majac zadnych poszlak, a wylacznie dzieki temu ze sam sie podlozyl odwozac rannego chlopaka do szpitala gdzie bylo zbyt duzo swiadkow, moim zdaniem gdyby mu nie udzielil pomocy to teoretycznie mogloby to wszystko ujsc mu na sucho bo caly czas byl zamaskowany a wszyscy co widzieli jego twarz gineli z jego rak.

ocenił(a) film na 7
miko1980

Jeśli doszukiwać się realizmu w tym filmie, to widział go policjant kiedy płonął budynek, musiałby mieć później niezłe alibi,

ocenił(a) film na 7
Tethys

z tego co pamietam to moment o ktorym mowisz rozgrywal sie po zmroku, nasz bohater stal w cieniu, ubrany byl na czarno i twarz mial wysmarowana sadza, takze to ze glina go rozpoznal wydaje mi sie lekko naciagane (rzucil sie za nim bo zaintrygowala go tajemnicza sylwetka a w momencie gdy go dogonil przy motorze to ów mial juz na glowie kask wiec tymbardziej byl nierozpoznawalny)

ocenił(a) film na 7
Tethys

ps. i realizmu sie raczej nie doszukuje, duzo rzeczy naciaganych, odnioslem sie wylacznie do stwierdzenia o zlapaniu przez policje

WacoMeister

Zakończenie mnie rozczarowało. Nie lubię niedopowiedzianych zakończeń. Policja jest bezradna wobec mafii. Za to gościa który rozpracował cały gang zatrzymują bez jednego wystrzału. Doktorek teź nie musiał zawozić osobiście tego rannego .Brakuje ukazania co dzieje się z doktorkiem po jego zatrzymaniu. Czy uznają jego zasługi czy go zapuszkują.

athlon82

od kiedy samosady sa dopuszczalne? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones