PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 959
ocen
6,5 10 1 93959
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Dla gimbów

ocenił(a) film na 4

Niestety,film w sam raz dla gimbusów.I jeszcze ta laska co się liże z własnym bratem (jakaś nowa
moda? to jakiś follow up do matki i "Gry o Tron"? ^) i ten jej przyjaciel,który jest tak stereotypowy,że
szok.Troszczy się o niej,kocha ją,znają się x czasu,ale oczywiście laska wybiera gościa w
skórze,który zabija demony i jechana : D A przyjaciel się na to zgadza i wszyscy są happy : D Jak
oglądają to jakieś gimbusy,albo licealiści to może chociaż wyciągną z tego jakieś wnioski,że nie ma
przyjaźni między mężczyzną,a kobietą i przestaną dawać się wykorzystywać takim egoistycznym
sukom bdz godności i sumienia.Sam znam kilka takich historii,kilku spoko ziomkow się przez takie sytuacje
staczało.Oczywiscie laski później twierdziły,że "niczego mu nie obiecywały" "jest dla mnie jak brat",a koleś do tej pory nie może się pozbierać i żadne tłumaczenia,żeby lał na takie dziwki nie pomagają.
Jak to ogolnie świadczy o takich dziewczynach? Są tak głupie czy tylko podłe? Sam znam mnóstwo fajnych lasek,ale naprawdę
trzeba uważać,z daleka od głupich suk w typie bohaterki tego filmu : )

ocenił(a) film na 4
michnik6666

Popieram , ten film może tragiczny nie jest ale geje, kazirodcze związki, wilkolaki, wampiry, to już wszystko było czemu ktoś brnie w to cały czas ileż można? Film nudny przetrzymałem godzinę po czym dałem sobie spokój i wróciłem następnego dnia do niego i może to go uratowało. Nie wiem miał szokować czy coś? Dla mnie słabo to wyszło.

@michnik6666
Nie szmaty jedwabiu nie zrobisz pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
mere

Proponuję przeczytać książki z tej serii, a później oceniać. W mojej opinii książki są o wiele lepsze niż ekranizacja 1 części.

ocenił(a) film na 4
Donaa00

Z tego co się orientuje serwis nazywa sie FILMweb, a nie np. BOOKweb więc ja go oceniam tylko pod tym względem, książki raczej nie przeczytam, a film jak mówiłem oprócz miłości geja i kazirodztwa nic nie wnosi nowego wszystko już było. Te elementy nie wiem miały szokować? Dla mnie pogrążyły ten film, nie mówie że film jest tragiczny ale poniżej średniej. Takie jest moje zdanie pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
mere

A czy każdy film musi wnosić coś nowego? Jest wiele produkcji, które powielają te same tematy. Poza tym, ekranizacja jest na prawdę słaba i nie do końca pokazuje to, co było w książce, dlatego też zaproponowałam przeczytanie jej. Btw, bohaterowie nie są rodzeństwem, ale to wyjaśnione jest dopiero w kolejnych częściach :)

ocenił(a) film na 4
Donaa00

Oczywiście nie musi wnosić nic nowego, może stare schematy "ubrać" w coś świeżego, pokazać coś z innej perspektywy a tutaj tego nie ma. Ten film wygląda jak pomieszanie "Pięknych Istot" z Sagą "Zmierzch" obydwa filmy także na podstawie książek których też nie czytałem i raczej nie zamierzam. Więc jak dla mnie nuda i oczywiście te wątki miłosne wszędzie... wiem że jest to na topie ale już bez przesady :) Może i pozniej się wyjaśnia że nie są rodzeństwem ale nie smak zostaje, pewnie w filmach będą brnąć w to dalej, bo w prawdziwym życiu bleee. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
michnik6666

film jak dla mnie był dla zrobienia szumu wokół aktorów grających główne postacie i niczym nie przypomina książki wiele ciekawych wątków pominięto i słabo z akcją ogólnie zawiodłam sie na filmie ale książke polecam :D

michnik6666

Właściwie... Chciałeś skomentować film, czy też po prostu wyrzucić z siebie swoją opinię o kobietach?
Jeżeli chodzi o zarówno film jak i książkę, to (moim zdaniem) poziom treści jest żenujący, ale to tylko bajeczka dla nastolatek.
"Głupie suki" - dość mocne oskarżenie. Idąc Twoim tokiem myślenia, jeżeli w dziewczynie zakocha się przyjaciel, to ona ma obowiązek wskoczyć mu w ramiona, bo inaczej będzie "głupią suką"? Ciekawa teoria. I też raczę przypomnieć, że nie raz jest odwrotnie - to dziewczyna jest zakochana w mężczyźnie, który jej nie chce. I co, on też będzie nazywany "bezuczuciowym dupkiem"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones