PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 959
ocen
6,5 10 1 93959
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Powiew nudy

ocenił(a) film na 4

Zdecydowałam się obejrzeć film już długo po premierze i tak jak myślałam to kolejny film dla nastolatek, opowiadający o super nadzwyczajnych istotach. Wszystko okej, gdyby nie to, że filmy z tego gatunku są niezwykle sztampowe i nudne. Obrońcy powiedzą, że nie czytałam książki, ale podkreślę, że oceniam film! ;-)

ocenił(a) film na 4
Kolorowanka123

Dobra ocena, oby mniej takiego badziewia, jak ten film.

ocenił(a) film na 3
Kolorowanka123

Ja nie wiem, o czym myślał reżyser, kręcąc ten film. Tu jest dosłownie wszystko. A, niech będzie nastolatka, dziwne znaki, jakiś tajemniczy chłopak, zakochany w dziewczynie kumpel, morderstwa, żądne krwi psy, wilkołaki, wampiry, demony, wróżka, niewidzialni, czaszki, portal, kielich, granie na pianinie, ogród rodem z Avatara, telefon, który działa mimo teleportacji... dodajmy trochę dramatu, czy to rodzinnego czy poprzez spowalnianie scen "kluczowych" i mamy komedię. To się nie mogło udać.
Bach łowcą cieni...
Śmiać się, czy płakać?
Nie jest dobrze, kiedy w połowie filmu zastanawiasz się, o czym niby będzie reszta i jakie jeszcze fantastyczne wątki mogą się pojawić.

Soundtrack_

No właśnie, też miałam takie wrażenie. To historia z cyklu "dla każdego coś miłego", jest po prostu przeładowana i dlatego nie mogła być dobra. Ktoś chyba nie mógł się zdecydować.

Kolorowanka123

Ja czytałam książkę i powiem Ci, że jest niewiele lepsza od tego filmu.
Ekranizacja warta swojego pierwowzoru.
Oczywiście to tylko moje zdanie. :)

ocenił(a) film na 6
Kolorowanka123

Nie ma co przyrównywać filmy do książki, bo książka składa się prawie tylko i wyłącznie z dialogów, których siłą rzeczy nie dało się umieścić w filmie, a nawet jakby ktoś chciał to i tak nie jest porównywalna z filmem. Książka jest zlepkiem różnorakich okruszków fantasy, ale wiele rzeczy się w niej zaciekle broni. Film sam pod sobą kopie dołek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones