PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 464
oceny
8,2 10 1 114464
8,5 30
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Jeniffer Connely grająca młodą Deborah pokazuję na początku filmu tyłek - urodzona w 1970, a film jest z 1984, więc miała wtedy 13-14 lat - czy jest/było coś takiego dozwolone - tzn. dzieci rozbierające si e przed kamerą?

tygrysek1980

W tej scenie grała ją inna aktorka.

tygrysek1980

Mnie powaliło, gdy zobaczyłam Taksówkarza. Foster była tam w podobnym wieku... :(. Moze kiedyś jakoś ludzie nie myśleli, jak to wpływa na psychikę dzieci?

tygrysek1980

Paulina Młynarska miala ciezkie przezycie po tym jak w wieku 16 lat grala w filmie erotycznym, wczesniej jeszcze u Wajdy a wiec nie powinno to byc dozwolone, jednak sie dzieje

co do ponizszego postu, sie zdziwilem w ogole ze to Foster byla w Taksowkarzu, nie poznalem jej a ze miala zaledwie kilkanascie lat to inna sprawa :D

ocenił(a) film na 6
tygrysek1980

Ale wam dzisiejsze media robia papke z mózgu."Akademia Pana Kleksa" pełno nagich dzieci biega przed kamęrą ,a tylko w dzisiejszych czasach wszyscy na to patrzą jak na pedofilie.Chore.

Berith7777

Ciekawą postawę prezentujesz: nie masz nic mądrego do powiedzenia w temacie, a mimo wszystko na siłę się wypowiadasz...

ocenił(a) film na 6
tygrysek1980

Głupie to było twoje pytanie...ale jak uważasz.

Berith7777

Pogrążasz się... ale jak uważasz...

ocenił(a) film na 6
tygrysek1980

Życzę spokojnej nocy i udanego weekendu.
Pozdrawiam.

Berith7777

:) wzajemnie :)

tygrysek1980

Pytanie raczej dlaczego kręca Cię nagie dzieci?

BIackShit

Dlaczego takie osobniki jak ty, pomimo, że nic nie wnoszą do tematu swym postem(bo najczęściej nic nie wiedzą), to na siłę chcą się wypowiedzieć i wtrącić swoje 3 grosze?? Czy szukasz poklasku, internetowych przyjażni, czy też po prostu chcesz uchodzić za "zabawnego gościa"?!

tygrysek1980

Zadałem proste pytanie, dlaczego nie potrafisz odpowiedzieć?

ocenił(a) film na 10
BIackShit

bo mają fajne małe dupki

tygrysek1980

Zastąpiła ją w tej scenie Margherita Pace

ocenił(a) film na 10
tygrysek1980

Ona pokazuje tyłek, a nie pamiętasz już że w scenie w szpitalu jest zbliżenie na nagą dziewczynkę, po tym jak de Niro i s-ka podmienili niemowlaki? Nie wiem czy w tamtym czasie było to dozwolone, ale chyba nie było zabronione skoro parę filmów z nagimi dziećmi powstało - tyle że wówczas nie siano pedofilskiej paniki.

ocenił(a) film na 5
gowniarz_wyniosly

No właśnie. Wtedy wszystkich pedofilów krył święty Jan Paweł II

ocenił(a) film na 7
tygrysek1980

Miała 10-12 lat. Zdjęcia były kręcone na długo przed premierą 1980-1982

ocenił(a) film na 10
niwrok_2015

Ale nie ona grała w tej scenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones