PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607890}
6,1 13 091
ocen
6,1 10 1 13091
Deadfall. W potrzasku
powrót do forum filmu Deadfall. W potrzasku

Oczywiscie wiecej być nie może, bo jest kilka rzeczy, które zniechęcają. Nie zdradzając fabuły powiem tylko o samym początku, kiedy rodzeństwo decyduje się wyruszyć w zamieć śnieżną na dzikich niemalże terenach pólnocnej Ameryki. Paranoja. Mieli możliwość wziąć samochód policjanta i spokojnie dojechać pod samą granice, nawet jeszcze lepiej by mieli, bo przez radio by słyszeli czy jest pościg za nimi i gdzie są blokady. Na co niby liczył Addison, przeciez to , że Lisa spotkała kogoś na tej bocznej drodze to mega fart a i tak w rzeczywistości już by zamarzła do tego czasu. To był dla mnie najwiekszy absurd i troche mnie zniechęcił. Do tego jeszcze policjanci...czy naprawde mamy uwierzyć, że wszyscy policjanci w hrabstwie to skrajni idioci oprócz jednej policjantki? Potem było lepiej, Bana gra naprawde ok. Film na jeden raz do obejrzenia, ale bez poczucia straty czasu.

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

No zgadza się, ale z drugiej strony doszukiwanie się sensu w tym przypadku mija się z celem. Jest to typowe Amerykańskie kino z wątkiem nawrócenia, miłości i innych bzdetów dodatkowo opierzone jakąś tam akcją. Jednakże jak na takie produkcje przystało realizacja jest ok, nie mam osobiście też nic do narzucenia grze aktorskiej. Dlatego tak jak kolega wyżej napisał film jest na jedno obejrzenie, dobry dla zabicia czasu. Ja bym dał takie 6,5/10.

ocenił(a) film na 4
Tethys

Amerykański hero, idący w mrozie przez zadymkę śnieżną, nie je, nie pije, stracił palce, a mimo to nawet czapki i rękawiczek nie wziął od ofiary... Bzdety. Szkoda czasu.

Ivan_The_Maskarator

Samochody policyjne mają wbudowane lokalizatory GPS przeciez. Gdyby wzieli radiowoz zostaliby schywtani juz po paru minutach. W filmie było sporo głupot, ale to o czym piszesz akurat do nich nie nalezy.

ocenił(a) film na 8
Ivan_The_Maskarator

Zgadzam się, 10/10 za klimat! :-) warto obejrzeć :-)

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

No takie filmy to ja lubie hehe akcja milosc i tak dalej przynajmniej cos sie dzieje ;p ale koncowka mnie rozczarowala niestety ;/