PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 175 329
ocen
7,6 10 1 175329
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Razem z 10 letnią córką obejrzałem pierwszą część i jesteśmy zachwyceni! Ola (bo tak ma na imię moja córka) nie może się doczekać 2, ja też. Po obejrzeniu trailerów wnioskuję, że film będzie nieziemski! A córka się jeszcze angielskiego pouczy, bo oglądamy wersję z napisami. Podobno w 2 ma być geografia i biologia. Nie możemy się doczekać!

masti_to_rak

Również byłem z dzieckiem, bardzo polecam film.

Filmowiec5_filmweb

O widzi pan, a ile dziecko pana ma lat?

masti_to_rak

Syn ma 12 lat. Nadal mówi że film był fantastyczny i również czeka na 2 część :)

Filmowiec5_filmweb

A panu jak się podobała pierwsza część?

masti_to_rak

No wie pan, ja fan komiksów Marvela, to nie mogłem odpuścić sobie takiego filmu. Muszę przyznać, że to była świetna komedia romantyczna, jednocześnie z elementami edukacyjnymi. 10/10

Filmowiec5_filmweb

Pozwolą państwo, że przyłączę się do tej rozmowy/dyskusji. Moim zdaniem film ma lekko zawyżone ograniczenia wiekowe, powinien być od 14 lat. Co prawda, są sceny walki, na które takie ograniczenie nie za bardzo pozwala, ale nie ma tam za bardzo scen, które by to nagięły. Który 14-latek będzie miał problem z psychiką po zobaczeniu typka w czerwono-czarnych rajtuzach, rzuca żartami na lewo i prawo i do tego jest zdenerwowany, bo jakiś typ zniszczył jego ciało. Do tego jeszcze to jest Marvel, uniwersum komiksów, to samo można by dopisać do spider-mana odejmując żarty, a zniszczenie ciała zastąpić zabiciem jego wujka, a film i tak ma kategorię wiekową 12+. To całość to jest fikcja, gdzie przy rzeczach, które mogły by wydarzyć się w realnym świecie jestem w stanie zrozumieć kategorie takie jak 16+ lub 18+, ale to jest science fiction oparte na serii komiksów.

Rafal3421

Zgadzam się. W spidermanie jest podobna historia jeśli chodzi o cele bohatera a jednak ograniczenie wiekowe dużo niższe.

Filmowiec5_filmweb

Również się zgadzam. Spiderman ma nawet podobny kostium do deadpoola, o ile się nie mylę, to deadpool nawet wystąpił w animacji dla dzieci od 7 roku życia której głównym bohaterem był spiderman.

masti_to_rak

W sumie, to mają państwo rację, chodź jestem od państwa o wiele młodszy (rocznik 2005), to w marcu 2016 roku pojechałem z klasą na pierwszą część (byłem wtedy w 4 klasie) i pani jak i całej klasie się podobało. Nawet dziewczyny były zachwycone, że pomimo lekkiej dawki akcji i tak była komedia romantyczna z pięknym pocałunkiem na koniec. Z tego co wiem, to nikt nie ucierpiał psychicznie na tym, nawet wielu chłopaków ode mnie z klasy zaczęło kolekcjonować komiksy z Marvela! Na początku był tylko deadpool, później spiderman, iron man itp. a niektórzy zaczęli nawet z DC! Mam nadzieję, że pójdziemy w tym roku z klasą na kolejną część :D.

masti_to_rak

Ja z moim synem Tomkiem ma 12 lat też byłem na tym filmie bardzo polecam... Może on bardzo dużo nauczyć także napewno wybierzemy się na 2 część

masti_to_rak

Rok temu byłem z rodziną na 1 części i bardzo miło się ją oglądało. Obejrzałem trailery i już nie mogę się doczekać 2 części deadpool'a.

masti_to_rak

O ile dobrze mi się wydaje, to ma być też trochę fizyki liźnięte (podstawowe prawa aerodynamiki itp.). Zapowiada się bardzo edukacyjny seans!

masti_to_rak

Fajne multi.

masti_to_rak

byłam wczoraj na premierze, jak dla mnie ten film jest min 16+. Nie polecam dla 10 latka

ocenił(a) film na 9
szlosaj15

zgadzam się - zdecydowanie nie jest to film dla młodszych dzieci i pal sześć przemoc, lejącą się wszędzie krew i głupkowate teksty - młodsze dzieciaki nic nie zrozumieją z tego co jest kwintesencją filmu - genialne nawiązania do popkultury, żarty dla dorosłych, którzy "z niejednego pieca chleb jedli" :) na filmie byłam z 16-letnim synem, Jemu się bardzo podobało, ale umówmy się 16 lat to nie 10 czy 12 ;)

ocenił(a) film na 8
masti_to_rak

A ja poszedłem z Babcią. Po seansie chciała być jak Ślepa Al i musiałem jej kupić ciemne okulary i kilo koksu.

ocenił(a) film na 9
masti_to_rak

Uważam, że nie powinni oglądać tego osoby poniżej 15/14 roku życia. Za dużo przekleństw, wulgaryzmu, seksu i nawiązań do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones