PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 10 1 349566
5,9 37
ocen krytyków
Deadpool
Przygłup dla beki, przepłacone popychadło, dupki, boski idiota – nie, to nie czułe słówka z forum... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Długo oczekiwane, wychuchane dziecko Reynoldsa jest bardzo nierówne. Z jeden strony niegrzeczne, brutalne, łamiące czwartą ścianę i nieprzyzwoicie zabawne. Z drugiej – niektóre żarty są... więcej
"Deadpool" w znakomity sposób łączy to, co najlepsze w tradycyjnych blockbusterach spod znaku Marvela, z całkowicie nowym stylem bohatera, którego największą bronią nie są miecze czy pistolety, ale diabelnie dobre poczucie humoru. więcej
Reklamowa artyleria, która wsparła informację o "resuscytacji" postaci Deadpoola na wielkim ekranie, wywoływała tyle samo nadziei co obaw. Łatka ograniczenia wiekowego "R-rated" miała być gwoździem do trumny stajni Fox, ale Ryan Reynolds i spółka udowodnili wszystkim, że "Deadpool" jest innowacyjnym, znakomitym kinem rozrywkowym z najwyższej półki. więcej
Film Millera to jedna z najlepszych kinowych adaptacji komiksowych, jakie dane nam było kiedykolwiek zobaczyć. Nie tylko zaskakująco trafnie oddaje ducha oryginalnych historii obrazkowych, ale i pokazuje je widzom z zupełnie nowej, od dawna wyczekiwanej perspektywy, wynosząc je na nowy poziom. Pokazuje nam, że filmy o bohaterach w kolorowych kostiumach nie muszą być wcale grzeczne, proste i stale opierane na podobnych koncepcjach. więcej
"Deadpool" to nie kino dla każdego. Bardziej dla komiksowych fanów i geeków, i dla pragnących absurdalnych wrażeń i fiksacji widzów. Nie jest to typowy film o typowym superbohaterze. Nie jest to też przykładowy film akcji, który puścimy sobie na wieczorny relaks po pracy.  więcej