PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302192}
6,9 19 344
oceny
6,9 10 1 19344
Death Note: Notatnik śmierci
powrót do forum filmu Death Note: Notatnik śmierci

Jakiego aktora japońskiego byście widzieli w tej roli? Jak dla mnie Tatsuya Fujiwara się nie spisał i ogólnie nie pasował do roli za to moim wymarzonym kandydatem na Lighta jest Haruma Miura. Dlaczego: otóż widziałąm go w Bloody Monday i znakomicie odegrał rolę genialnego hakera więc osoba geniusza mu jak najbardziej pasuje, ma dobry wygląd do tej roli, i chciałąbym go zobaczyć raz chociaż w roli kogoś stojącego po stronie zła bo zawsze grał tych dobrych :D I wizualnie pasuje jak dla mnie idealnie

into_the_moonlight

Tak mi też ona pasuje. Co prawda filmu jeszcze nie oglądałam ale ten Light dla mnie dość dziwny. o.O

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Znakomity na Lighta! Naprawdę, praktycznie idealny. Tylko żeby jeszcze jakiegoś pasującego L znaleźć... Masz jakieś swoje sugestie? :) Bo ja się nie za bardzo na japońskich aktorach znam, a skoro Lighta tak fajnie dopasowałaś, to jestem ciekawa czy do innych postaci też masz propozycje :D

Alicja_Klara

O dziękuję :) L był dobry ten co nim był... Na pewno oglądałaś film skoro tu jesteś :) Wygląd identyczny, gra aktorska bez zarzutu...

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Owszem, gra aktorska mi sie podobala. Coz jedmak zrobic, nie pasowal.mi calym soba... Byl jakis taki "inny". Nie moj L :(

Alicja_Klara

Muszę przyznać że anime tak czy siak wypadło najlepiej :) I oczywiście animowane postacie...

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Tak, to prawda, że postaci, które zrodziły się w mandze i anime nie da się dobrze przenieść na rzeczywistość. One po prostu... SĄ tymi kilkoma kreskami. Nic dodać, nic ująć. Należą do rysunkowego świata i tam powinny zostać. To prawda, ale ja lubię tak z dystansem podejść do zabawowych dopasowań - jakby wyglądali bohaterzy, gdyby istnieli w prawdziwym świecie? Nawet jeżeli pierwowzorowi anime ciężko dorównać, tak jak mówisz :)

Alicja_Klara

hm no to jeśli tak patrzeć, to właściwie nie mam pomysłu na dziś dzień, kto mógłby L'a zagrać :D

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Ten w filmie nie był zły. Zwłaszcza w drugiej części mi się spodobał. Ale to dla mnie zupełnie inny L , niż ten z anime. Dlatego chyba po prostu poprzestanę na tym, że ideałem jest rysunkowa postać xd A jak się zapatrujesz na plany amerykańskiej remake'u?

Alicja_Klara

Ja nie oglądałam 2 częśći jeszcze. Hmm tak szczerze to jeśli o pierwszą chodzi jestem jakims cudem w połowie, haha :D Nie pamiętam dobrze scen z L'em żśeby ocenić czy zgadzam się z tobą czy nie w tej kwestii... AMERYKAŃSKI REMAKE?! Naprawdę? Ja nic nie wiem... I kogo tam chcą obsadzić? Nie wiem, może udałoby się im zrobić to fajnie, tylko kurde realia są w ameryce, i język

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Mi się nie podoba pomysł na przeniesienie akcji do Ameryki. Ale nawet spodobałoby mi się, gdyby starali się odtworzyć dokładnie akcję z mangi/anime, ale po prostu czyniąć niektórych bohaterów nie-japońskich. Czyli L mógłby być wtedy Brytyjczykiem (bo z tego co wiem, wg kanonu jest pochodzenia brytyjsko-japońskiego), Ray Penbar Amerykaninem, etc.
No ale znając życie, to im to za bardzo nie wyjdzie. Chyba żyjemy w czasach, kiedy trudno jest zrobić ekranizację anime. A może będzie już tak zawsze...

Alicja_Klara

A masz jakiś link do tego newsa o amerykańskiej wersji? Chcę zobaczyć kogo chcą obsadzić... Zwykle anime wychodzi lepiej ale znam parę przyopadków, kiedy film/serial jeszcze lepszy niż anime/manga, tzn.- GTO, bloody Monday i Mars :)

ocenił(a) film na 6
into_the_moonlight

Wiem jedynie, że premierę odkłada się od kilku lat. Chyba na razie w ogóle nie ma obsady :( Tutaj jest link do profilu na samym filmwebie:

http://www.filmweb.pl/film/Death+Note-2014-527261

Alicja_Klara

hm, to za dużo nie wiadomo :P

Alicja_Klara

Tak trochę do tematu, przypomniało mi się, że kiedyś jakieś zdjęcie było w necie i Zac Elfron był podobny do Lighta z anime strasznie :D Ale teraz nie wiemc zy nie za stary, Light miał 17lat a ten ma 27... Właściwie to dla mnie on nie jest przystojny nawet, a Light był, ale czasem wychodzą podobnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones