PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4976}
7,0 18 898
ocen
7,0 10 1 18898
7,4 14
ocen krytyków
Dekalog III
powrót do forum filmu Dekalog III

Dobry bo ktoś tak powiedział? Jak dla mnie film o niczym, oglądałam z 2 rodziców wydaje mi się że doświdczonych życiowo i odnieśli takie samo wrażenie. Próbowałam dowiedzieć się o czym był ten film i przeczytałam interpretacje innych użytkowników, niestety jak dla mnie nadinterpretacje.

ocenił(a) film na 8
Emelie

Aby docenić ten film trzeba zrozumieć czym grozi zdrada i zakłócenie spokoju życia rodzinnego.Najczęściej zdradzając nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji ranienia osób które kochamy .Pozostaje pytanie, czy warto, na które nie da się odpowiedzieć, bo to zależy od bardzo wielu czynników ,dla film rewelka

Emelie

szczerze i obiektywnie mówiąc, nie rozumiem, jak można stwierdzić, że ten film jest o niczym.
"dekalog III" jest dobry, bo dobry. i po prostu dobry. nie najlepsze dzieło Kieślowskiego, ale z pewnością warte obejrzenia. choćby w towarzystwie "kevin sam w domu", coby trochę to świąteczne czary-mary odkoloryzować.

ocenił(a) film na 4
Emelie

Wolałbym zastanawiać się nad dylematem stawianym przez taki rodzaj kina, niż w czym był on pokazany. Zastanawiam się na siłę. To dość kłopotliwe. Może ktoś mi pomoże? Maria Pakulnis genialna. Jak zwykle.

ocenił(a) film na 3
brummel

Oglądałem 1 część i byłem naprawdę pod wrażeniem, 2 i 3 jest dla mnie zwykłą kupą, nie wiem czy mam oglądać to dalej

ocenił(a) film na 7
Pszemek37

Co jest dobrego w I części? Naprawdę nie rozumiem

Emelie

Ten film nie jest dobry, dlatego, że zrobił go Kieślowski. On jest kiepski, bo polski. Dziś filmy o takiej tematyce powstają na świecie i są oceniane wysoko, czasem nawet są zgłaszane do nagród...

ocenił(a) film na 5
Emelie

Mam podobne odczucia, widziałem na razie 5 części i dla mnie max 6. Jestem zwyczajnym widzem i film oceniam po wrażeniu jaki na mnie wywarł. Może to po prostu nie jest kino dla mnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones