PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4979}
8,1 25 100
ocen
8,1 10 1 25100
7,8 17
ocen krytyków
Dekalog X
powrót do forum filmu Dekalog X

na moment, w scenie kiedy Artur przychodzi na znaczkową giełdę? Jako pierwszy pokazany filatelista, w dużych okularach. Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że przemknął tam reżyser.

ocenił(a) film na 8
wichajster5

Mi też się tak wydaje.

ocenił(a) film na 8
wichajster5

Rzeczywiście, kamera leci dość szybko, ale też odniosłam takie wrażenie. Smaczek.

ocenił(a) film na 9
wichajster5

To na milion procent nie jest Kieślowski. Ten Pan ma z 65 lat, a Kieślu nie miał wtedy nawet 50. 6 lat później powstał genialny dokument "i'm so-so" można długo słuchać i patrzeć na Kieślowskiego, przystojnego i w sile wieku, a nie pomarszczony dziadzio ;)

ocenił(a) film na 9
erosomaczek

Chyba masz rację, chociaż też odniosłem takie wrażenie i właśnie miałem to sprawdzić. Bardzo podobny ten człowiek, a scena trwała krótką chwilę.

wichajster5

To jest Kieślowski, charakterystyczne duże okulary i niemniej charakterystyczne uszy reżysera, wzrost, styl ubioru. Wszystko mi się tu zgadza. Specjalnie obejrzałem tę scenę jeszcze raz, uważnie i nie mam wątpliwości. Pojawia się on też w innych częściach cyklu lecz zawsze tylko jako statysta i niełatwo go rozpoznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones