PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547117}

Delfin Plum

El delfín: La historia de un soñador
4,0 718
ocen
4,0 10 1 718
Delfin Plum
powrót do forum filmu Delfin Plum

więc i ja się wypowiem, że wg mnie bajka fajna, z ważnym przekazem jakich mało w obecnych filmach animowanych. Mojej 8-letniej córce również się ten film podobał:)

ocenił(a) film na 6
seszensue

Zgadzam się z Tobą jest to bajka, która ma na celu coś przekazać dzieciom...nie jest to kolejna bajka typu "shrek". Warta obejrzenia

ocenił(a) film na 5
seszensue

Podobnie myślę jak "seszensue".Po wyjściu z kina zapytałem córkę (7 lat) czy ci sie podobał film? Odpowiedziała , że tak. Myślę że bajki powinny oceniać właśnie dzieci, bo do nich kierowane są przekazy w filmach. A tak na marginesie w coraz wiecej filmach dla dzieci poruszane są sprawy dorosłych, i nie rzadko przedstawiane są w wyuzdanym świetle. Delfin Plum to bajeczka lajcikowa, bez żadnych dwuznacznych sytuacji.

ocenił(a) film na 1
seszensue

Ja bardzo lubię i cenię wszelkiej maści bajki dla dzieci, ale to... Po pierwsze, kiepska animacja, fabuła też się nie kleiła. Co z tego, że przekaz fajny, jak cały film bez sensu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones