PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622009}

Demony

The Devil Inside
5,5 22 911
ocen
5,5 10 1 22911
Demony
powrót do forum filmu Demony

Dawno nie było dobrego filmu o opetaniu...az do tytulu "Demony".

ocenił(a) film na 7
Berith7777

polecam słownik języka polskiego przed publikacją postu

ocenił(a) film na 8
14lukas14

No tak,jesli twoje ego bedzie bardziej podbudowane to przyznaje-wstyd mi.I to nie jest sarkazm.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

całkiem smaczny film, jestem zaskoczona.

ocenił(a) film na 6
fck182

Film nie jest taki zły - da się go obejrzeć :)

Berith7777

A widziałeś Ostatni egzorcyzm polecam

ocenił(a) film na 8
Ewelina10070

Dzięki za cynk,ale niestety widziałem.Film jest jedna wielką kpiną jesli chodzi o tematyke egzorcyzmów,a szkoda bo zapowowiadał sie ciekawie.Pozdrawiam.

Berith7777

To co polecisz w tym klimacie obok Demonów?

Ewelina10070

no ja oglądałam też ostatni egzorcyzm i to było śmieszne co tam się dzialo , niestety , bardziej polecam choćby 'rytuał' jeżeli nie oglądaliście a jeśli oglądaliście to jak myslicie , da sie go choć troche porownac do 'demonów?' był mniej wiecej tak samo dobry ? bo ciągnie mnie do obejrzenia ale jeszcze nie jestem pewna :)

ocenił(a) film na 8
madziulek92

"Rytuał" jako całość jest beznadziejny-pierwsza połowa filmu jest bardzo dobra i prawdziwa(przedstawiajaca prawdziwe wydarzenia jakich doswiadczył pisarz(dziennikarz),który napisał ksiazke"Obrzęd".Zdecydowanie lepszym filmem jako calośc jes film "Demony'.Pozdrawiam.

Berith7777

Rytuał widziałam jakiś czas temu jest dobry, ale mnie nie zachwycił. W domu mam Demony od kilku dni (film oczywiście nie prawdziwe ;)), ale boję się je sama obejrzeć i czekam aż ktoś ze mną obejrzy ://. A co mi polecicie z tematyki duchów parę filmów widziałam, ale szukam takiej perełki?

Ewelina10070

Widziałam film jest dobry, ale mnie nie zachwycił. Dobre efekty specjalne. Jednak mi bardziej przypadł do gustu Ostatni Egzorcyzm.

ocenił(a) film na 8
Ewelina10070

"Egzorcyzmy Emilly Rose' i "The Exorcist" to chyba dwa z trzech filmów z tej tematyki które sa warte polecenia-reszta jest strasznie przekłamana i odstaje od tych pozycji.

Berith7777

A jeśli chodzi o Emily Rose to film nie przypadł mi do gustu mimo, że opowiada prawdziwą historię. Muszę jeszcze obejrzeć Egzorcyzm z 1973 i wtedy zobaczę może to będzie ta perełka.

ocenił(a) film na 8
Ewelina10070

Ja dużo oglądałem filmów w takim typie, Emily rose też itp, jednak robiłem ze znajomymi seans i nie zapamiętałem wszystkich tytułów by Ci polecic ;/

ocenił(a) film na 4
kowal1528

Jako, że jestem znawcą tematu, muszę stwierdzić, że ten film jest filmem sci-fi. Kipi niekompetencją. Nic nie jest tam zgodne z prawdą, i nie ma krzty logiki. Dla kogoś kto choćby trochę orientuje się w temacie egzorcyzmów, jest filmem zbyt irytującym, by go w spokoju oglądać. Zamiast tracić pieniądze na takie produkcje, mogliby wybudować studnie w Sudanie:)

kliwlend2

Popieram! :) ps. też co nieco widziałem :)

ocenił(a) film na 5
kliwlend2

Ciekawa jestem, co oznacza stwierdzenie, że jesteś "znawcą tematu".

ocenił(a) film na 5
Ewelina10070

Zobacz sobie Egzorcyzmy Anneliese Michel
http://www.filmweb.pl/film/Egzorcyzmy+Anneliese+Michel-2007-476475
Dokument przedstawiający historię, na której oparty został film Egzorcyzmy Emily Rose.
Ciary murowane - horrory ogląda się tylko w nocy(po ciemku) samemu w domu, klimat idealny.

użytkownik usunięty
Ludo

Jak pacze na ten film, to mie ciarki przechodzoo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones