PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94633}
5,4 203
oceny
5,4 10 1 203
Desperacja
powrót do forum filmu Desperacja

Nie mówię tu o samej idei powstań ale o bohaterach. Zwłaszcza o Marcinie. Typ budzi u mnie jedynie uśmiech politowania. Niedorobiony umysłowo kretyn, twierdzący, że kocha kobietę, którą zna jeden dzień....Żałosne! Takie jest moje zdanie....i każdej zdrowej psychicznie osoby na tej planecie. Nie budził u mnie ani odrobiny sympatii. Mało tego, modliłam się by dorwali go Rosjanie, wywieźli do Cytadeli i tam zatłukli. Zrobili by tym przysługę światu i jemu zresztą też. Bo, po co ten nieprzystosowany, rozmemłany romantyczny chłoptaś ma się męczyć na tym świecie?

I jeszcze jedno. To jest raczej film historyczny. Czy tak było naprawdę? Jeśli tak. Jeśli powstania przeciw zaborcom, przygotowywali nam nadwrażliwi studenci ASP i wierszokleci.....to ja się nie dziwię, że wszystkie okazały się niewypałami.

christinearron

Film historyczny to nie to samo co film dokumentalny. Reszte twojej zalosnej paplaniany pomine litosciwym milczeniem...

sever

Prawda boli co nie?

christinearron

zyebko niedorobiona piernizysz trzy po trzy para szesnacie... kristofer ibisz jest bąbowym aktorem a tu potwierdził swą klasę... leonardo di kaprio mu do pachnących piętek nie dorasta... i love krisss xoxo

radomir_niewiadomski

Huśtaj się wiochmenie.

radomir_niewiadomski

Ale masz zje*anego ryja.

huo_sanchez

ty jeszcze gorszy, wyglądasz jak jeb,,any gejun xDD idz ciagnij pały xDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones