PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36}
7,1 192 274
oceny
7,1 10 1 192274
7,3 17
ocen krytyków
Desperado
powrót do forum filmu Desperado

Dowcip

ocenił(a) film na 9

Kawał z filmu:
Przychodzi facet do baru i mówi do barmana:
- Założę się z tobą o 300 dolców, że nasikam do tej szklanki nie wylewając przy tym ani jednej kropelki.
Barman patrzy na szklankę, która stoi jakieś 5 metrów od faceta. Po chwili zastanowienia mówi:
- Zgoda.
Facet wyciąga penisa i przez pięć minut patrzy tylko na szklankę. Potem sika na wszystko: na ladę, na stoły, na krzesła, na ściany i na barmana. W sumie na wszystko oprócz szklanki. Barman się zaśmiał:
- Płać teraz to 300 dolców i spływaj.
- Poczekaj chwilkę.
Facet podchodzi do kilku stojących koło bilarda facetów, a po chwili śmiejąc się daje barmanowi 300 dolców.
- Co się śmiejesz? Przecież przed chwilą ośmieszyłeś się przed całym towarzystwem i straciłeś 300 dolców.
- Widzisz tych ludzi? - mówi facet wskazując dziesięciu gości stojących przy bilardzie - Niedawno założyłem się z każdym z nich o 500 dolców, że nasikam ci na cały lokal i na ciebie, a ty się będziesz tylko śmiał! :D

Deathmobile

Próbuję ściągnąć ten kawal z internetu, ale nie potrafię. Macie jakieś linki?

ocenił(a) film na 8
El_Rey

A nie lepiej obejrzeć jeszcze raz "Desperado" i posłuchać tego kawału w wykonaniu Tarantino? ;)

ocenił(a) film na 9
grzegorz_021

bardzo mi przykro ale w Desperado ten dowcip opowiada Steve Buscemi a nie Tarantino ktory nie wystepuje w tym filmie ;] pozadrawiam...

nespriv

Hm, polecam jeszcze raz sprawdzić ;) Kogo jak kogo, ale Tarantino rozpoznaję :)
Pozdrawiam :)

nespriv

powiadasz że Tarantino to nie Tarantino ?

El_Rey

http://www.youtube.com/watch?v=pseGtp0z0F0

tu go można obejrzeć ;)
Pozdrawiam ;D

ocenił(a) film na 9
Isz_

faktycznie, masz racje. przyznaje sie do bledu, nie wiem skad mi sie ubzduralo hehe :) polecam obejrzec scene z Tarantinem z filmu Sukijaki Western Django ;]

El_Rey

https://www.youtube.com/watch?v=hiSc0nvyJvk

Deathmobile

A kto z was kojarzy w jakim późniejszym filmie ta scena została odegrana przez aktorów? To był chyba jakiś western. Wtedy myślałem, że to był autorski pomysł scenarzysty, ale okazało się, że jest to zainspirowane kawałem z Desperado .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones