PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476058}

Detektyw Dee i zagadka upiornego ognia

Di Ren Jie Zhi Tong Tian Di Guo
6,2 1 210
ocen
6,2 10 1 1210
Detektyw Dee i zagadka upiornego ognia
powrót do forum filmu Detektyw Dee i zagadka upiornego ognia

TYLKO DLA WYTRWAŁYCH!

ocenił(a) film na 2

kino azjatyckie ma u mnie taryfę ulgową, ale to jest niezjadliwe!

ocenił(a) film na 9
fabio

bez przesady zeby dawać 1/10 przeciez ten film jest ok..

ocenił(a) film na 3
kynioo91

Niestety musze zgodzić sie z fabio, film nie dla mnie także był niezjadliwy, wytrzymalem tylko do połowy. I sie poddałem. Moja ocena 3/10.

ocenił(a) film na 7
dardfazer

Jak można oceniać film, którego się nawet nie oglądnęło do końca...? Zresztą wasze oceny nie są w żaden sposób adekwatne do poziomu tego filmu bo na min 5 zasługuje spokojnie. Ode mnie dostaje 7 ale zastanawiałem się czy nie dać 10 żeby choć trochę zrównoważyć, wasze idiotyczne oceny ale stwierdziłem że to chyba mija się z celem. Wole zostać uczciwy wobec siebie.

bialy333

Ja zawsze zawyżam lub zaniżam gdy to konieczne dlatego dam 10 ale i bez tego dałbym niewiele niższą ocenę, przed chwilą obejrzałem na Ale Kino i muszę przyznać że to super film.

ocenił(a) film na 2
choojniak

A ja nie rozumiem tego całego zaniżania czy zawyżania.
Jak film mi się podoba to daję ocenę wysoką.
Jeśli mi się nie podoba - daję odpowiednio niższą.
To chyba proste.

Natomiast to, jaką film ma średnią oraz jaki wpływ na średnią ma moja ocena - absolutnie mnie nie interesuje.

ocenił(a) film na 2
bialy333

Przepraszam, ale czy możesz mi wytłumaczyć na jakiej podstawie przyjmujesz, że oceny innych osób są nie adekwatne, natomiast akurat Twoja ocena jest w pełni adekwatna? Każdy ma prawo do własnej oceny. A twierdząc, że film zasługuje na 5 chyba zapomniałeś dodać dwóch słów: "moim zdaniem".

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Tobie chyba się nudzi:) To już któraś z kolei Twoja wypowiedź na jaką natrafiam, w której nie odnosisz się w żaden sposób do filmu a czepiasz się wypowiedzi innych. Zresztą w tym przypadku niezbyt trafnie. Dałem 7. Czy ja pisałem, że to jedyna słuszna ocena?? Czy ja kazałem komuś ocenić ten film tak jak ja??
Ile w życiu widziałaś filmów, które zasługują na ocenę 1 bo ja choć oglądnąłem już ich całkiem sporo to jednak aż tak wiele ich nie widziałem, może dlatego, że jakoś szczególnie ich nie szukam, ale 1 to kompletne dno, które nie powinno opuścić nigdy wytwórni:) To, że komuś się coś nie podoba albo czegoś nie rozumie nie jest dostatecznym powodem, żeby szargać opinie twórcom i wprowadzać w błąd innych użytkowników forum. Niech nie zachowuje się jak dziecko i zachowa choć odrobinę uczciwości wobec twórców i innych odbiorców nie po to jest dziesięciostopniowa skala ocen, żeby walić 1 bo film według niego jest be. Na film składa się nie tylko przekaz, który może do Ciebie trafić lub nie, który może Ci się spodobać lub nie, film to też aktorzy, ze swoją grą, scenariusz, charakteryzacja, montaż muzyka i wiele wiele innych rzeczy. Doceńcie prace innych i bądźcie wobec nich fair. Do oceny "dardfazer'a" może bym się nie przyczepił bo dał 3 widać, że choć odrobinę się wysilił przy ocenie. Jednak on oglądnął tylko pół filmu, więc na jakiej podstawie go ocenia?? Gość, który nie wysilił się nawet, żeby skończyć film nie ma prawa go oceniać.

ocenił(a) film na 1
bialy333

ja też daję 1, przez jakiś czas myślałam, że film jest parodią, niestety okazało się, że oni tak na poważnie.. określenie "nieporozumienie" najtrafniej oddaje więc moje odczucia. obrazy fakt ładne, ale nie zatarły ogólnego wrażenia- "wtf?".. dlatego 1.

ocenił(a) film na 7
lesza115

Chyba niezbyt często oglądasz kino azjatyckie... a co do oceny pominę milczeniem bo już i tak się opisałem.

ocenił(a) film na 7
lesza115

obejrz sobie srbski film

lesza115

Radzę jednak obejrzeć więcej chińskich filmów, w gatunku przygodowych lub fantasy - Owszem oni tak na poważnie.

ocenił(a) film na 6
fabio

Wątek kryminalny jest całkiem ciekawy i dla niego warto obejrzeć ten film. Pozostałe elementy filmu są typowe dla filmów azjatyckich. Jednym to się podoba a innych odstrasza.
W mojej ocenie warto go obejrzeć. I na pewno nie zasługuje na "1".
Zerknąłem na twoje topy: Komando 10/10, Rambo III 10/10 i zastanawiam się w czym te filmy są aż tak lepsze od tego Detektywa Dee ....

ocenił(a) film na 6
w_ig

Za wątek kryminalny i całą resztę dałbym nawet 7, ale te żałosne efekty, których jest pełno w całym filmie bardzo zniechęcają do oglądania. Szczególnie nienaturalne jest skakanie postaci czy inne sceny ruchu aktora w powietrzu (walki, odbicie się od furmanki i lot prostoliniowy). Wychodzę z założenia, że jeżeli czegoś nie umie się zrobić dobrze, to nie powinno się tego robić.

ocenił(a) film na 6
fabio

JEDEN?
Ktoś tutaj zbyt pochopnie rozdaje oceny. Jak można porównywać ten film z innymi - zakalcami?

Dla przykładu:
http://www.filmweb.pl/film/Pledge+This!-2006-173053
http://www.filmweb.pl/film/Justin+Bieber%3A+Never+Say+Never-2011-593915

NO JAK!!!!!!?

ocenił(a) film na 2
Marucins

Justin Bieber? toż to współczesna ikona popkultury nawet Ozzy nie jest obojętny...
http://www.youtube.com/watch?v=pS9sUm5Y0sg

Paris po intymnym video zawsze mnie wzrusza...

Detektywa Dee obejrzałem sącząc
http://www.latrappe.nl/content.asp?m=M7&s=P19&l=EN
straciłem dobry napitek :(
ocenę zmieniam na 2

ocenił(a) film na 6
fabio

To tylko przykład pierwszy z brzegu, balastu jest pełno ale Detektywa Dee nim nie nazwałbym.

Mimo wszystko rozdawanie na prawo i lewo 1 czy 10 świadczy iż d*pę można sobie podetrzeć taką ogólną oceną filmu.

ocenił(a) film na 2
Marucins

brudna dupa zawsze jest balastem

ocenił(a) film na 6
fabio

zapraszam do lektury

http://release24.pl/wpis/26828/%22Dead+Before+Dawn+3D%22+%282012%29+DVDRiP.XViD- PSiG

ocenił(a) film na 2
Marucins

ale trzeba dbać o higienę...

ocenił(a) film na 6
fabio

jest całkiem zjadliwe. jeśli jest się świadomym, że to film przygodowy, pokazany w baśniowo-historycznym klimacie - to ogląda się całkiem przyjemnie. a i wizualnie atrakcyjny..
ten film jak i kino azjatyckie daje radę bez żadnej taryfy ulgowej. podobne stwierdzenie zalatuje protekcjonalnością.. ale zakładam, że po prostu nie musi być w każdym guście i to rozumiem z twojej wypowiedzi. nie jest w twoim guście

ocenił(a) film na 2
bodziq

Era tanich filmów z HK minęła bezpowrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones