PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5038}
6,2 1 214
ocen
6,2 10 1 1214
7,0 6
ocen krytyków
Diabły, diabły
powrót do forum filmu Diabły, diabły

Diabły, diabły

użytkownik usunięty

Bardzo dobra rola Justyny C. Przekonująca gra i wdzięk tej bardzo młodej (wtedy) aktorki urzeka od pierwszego kardu. Oby było wiecej takich filmów. FIlm ten dowodzi, że tekst nie jest taki ważny, liczy się gra ciałem, gesty, mimika twarzy. Polecam!

użytkownik usunięty

Zdecydowanie nie moge sie zgodzic!Rola tej mlodej osobki byla strasznie mdla i totalnie nijaka!Przez caly film "grana" przez nia dziewuszka przechadza sie po ekranie ze spuszcona glowa i metnym wzrokiem belkoczac cos pod nosem. Malo ciekawa rola,zeby nie powiedziec ze wrecz frustrujaca. Jedenym plusem jest ostatnia scena tanca, ale to tez bardziej zasluga muzyki i oswiatlenia niz mlodej aktorki.

ocenił(a) film na 6

właśnie gra tej aktorki zepsuła mi cały film, gdzie tematyka jest ciekawa, dużo metafor, Romowie tworzą świetny klimat, fajne zdjęcia i ta mimoza ......................

zientos

To już zapewne założenie reżysera ta jej gra.

ocenił(a) film na 3

polski "Piknik pod Wiszącą Skałą"... próba ożywienia zakończona fiaskiem... tak paskudnego udźwiękowienia dawno nie słyszałem... Każda scena jest za długa, brak wpasowania się w moment. A Mała sama w sobie bardziej przypomina diabła, niż tamta reszta. Z tym spojrzeniem jest przerażająca... "dziewczynka fatalna"... bue. Baśniowy obraz Romów, których wiejskie Polaczki nie rozumieją i to przez Polaczków Romowie mają reputację bandytów. Powielanie stereotypów i złudnych wyobrażeń. Film pełen "scen rodzajowych", nie przekonałem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones