PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 380 169
ocen
6,9 10 1 380169
5,9 32
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Młoda, dobra dziewczyna, ze swoimi wartościami trafia do innego świata, opiera się jemu bo przecież jest ponad tym, jednak pod wpływem pewnych zdarzeń zmienia się w jedną z liderek tego świata, by w końcu przejrzeć na oczy i zobaczyć co straciła po drodze. Na końcu oczywiście do swych wartości powróci ku uciesze gawiedzi przed ekranami.
To samo mamy tutaj. W takich filmach wiemy co i kiedy się wydarzy. Przewidywanie zdarzeń nie jest w takim filmie niczym nadzwyczajnym, zmieniają się tylko szczegóły.
Plusy po stronie aktorskiej, gdzie genialnej Meryl Streep partnerują bardzo dobre Hathaway i Blunt.
Po męskiej stronie posucha, jedynie Stanley Tucci na plus.
Ogólnie oklepany ale obejrzeć można w jakieś popołudnie, jednak jako główne danie na filmowy wieczór się nie nadaje.

ocenił(a) film na 7
air87

Widziałem ten film wczoraj w tv i zgadzam się z opinią. Jednak coś mnie zastanawia. Dlaczego Miranda na końcu napisała Andy dobrą opinię, gdy ta szła na rozmowę o pracę do NY Time? Skoro była wredna to dlaczego wobec Andy zachowała się lepiej i nawet jej pomogła? Ktoś zna odpowiedź? Będę wdzięczny. I na końcu filmu gdy widzi ją gdy idzie na ulicy to się uśmiech też mnie to zastanawia,

ocenił(a) film na 7
matrix89

I jak dodać opinie na forum? Bo jestem tu nowy i nie ogarniam tego za bardzo jeszcze ;d

ocenił(a) film na 5
matrix89

a za ten stan rzeczy podziękuj geniuszom z filmwebu, którzy tak zyebali szatę graficzną, że wygląda jak kupa kału w której ni uja nie idzie się odnaleźć.
Zjeżdżasz w dół strony aż do napisu "forum" przy którym ktoś wypierdział zyebany plusik, który nie wiem co ma symbolizować. Na pewno nie inteligencje twórców tego paszkwila, bo ta najwidoczniej jest na grubym minusie.
Kliknij w tego osr@nego plusa, a ukaże się oczom twym okienko z miejscem na temat i komentarz.
Powodzenia

ocenił(a) film na 5
matrix89

Opcja jeden:
Ponieważ każdy w swym sercu może odnaleźć cząstkę dobra. Musi tylko poszukać, lub trafić na kogoś kto tę cząstkę pomoże mu odnaleźć.

Opcja dwa:
Bo była ostrą szefową, jednak niczym Bóg sprawiedliwą, dlatego za zasługi, za które nie dziękowała nigdy, chociaż w taki sposób mogła okazać swe uznanie oraz milczący swój podziw za odwagę przeciwstawienia się ogólnemu trendowi wyścigu szczurów..

.... i inne tego typu bzdety

ocenił(a) film na 7
air87

Obie opcje są prawdopodobne, ale druga chyba bardziej. Ja myślę, ze sama żałowała, że nie wycofała się kiedy miała jeszcze szansę to rzucić tak jak Andy i podziwiała ją za odwagę (i dla tego stwierdziła, że warto jej pomóc?), no i oczywiście za zasługi dla niej, bo dużo zrobiła. Może sama nie chciała się stać taką wredną, ale nie wiedziała, że do tego doprowadzi? A może polubiła Andy, co byłoby dziwne, chciała jej szczęścia? Ale to tylko moje domysły są. W każdym razie podobało mi się to w filmie. Może coś zrozumiała? Ale wątpię. Potrzeba by drugiej części filmu, żeby to ocenić. No to się rozpisałem :D

I dzięki za pomoc, bo naprawdę ciężko się w tym połapać tutaj. (Dla tego to pytanie tu zadałem, a nie zrobiłem osobnego tematu.) Trochę to zyebali, ale cóż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones