PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688891}

Diabelskie nasienie

Devil's Due
4,4 12 471
ocen
4,4 10 1 12471
2,4 5
ocen krytyków
Diabelskie nasienie
powrót do forum filmu Diabelskie nasienie

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 7

Film dla miłośników gatunku. Wielu osobom pewnie nie przypadnie do gustu, bo temat już dość oklepany, ale dla tych którzy lubią Paranormal Activity czy Blair Witch Project powinien się spodobać. Ja osobiście lubię tego typu filmy więc daje 7/10 (w kategorii horrorów filmowanych z rąsi ) ;D

ocenił(a) film na 1
Wezzy

Ja lubię Paranormal-wszakże tylko pierwszą część,natomiast Blair to klasyka gatunku i absolutne mistrzostwo w budowaniu napięcia.Devil's Due to gniot i tyle,czekałam wieczność na jakąś akcję,na cos lepszego niż tylko ciężarna niunia pożywiająca się surowym mięsem-i się nie doczekałam.Jeżeli jakiś "miłośnik gatunku" poszedł na to do kina,to współczuję,bo to pieniążki wyrzucone w błoto.Sądzę,że PRAWDZIWI wielbiciele tego typu filmów będą mocno rozczarowani.Wszystkim radzę-UNIKAĆ!!

użytkownik usunięty
Wezzy

Nie taki zły jak większość pisze.

Nie zgadzam się. Rozwiń myśl.

użytkownik usunięty
marcin261287

Obejrzyj może najpierw.

Już się nie gniewasz na mnie? :)

marcin261287

A film widziałem, tylko się tym nie chwalę, bo jest mi wstyd ;)

marcin261287

Nie wstydź się :) Ja też to coś "przemordowałem" do końca by móc- nie narażając się na krzyki koneserów, że nie mogę oceniać jeśli nie widziałem całości- postawić 1.1 i jeszcze raz 1. W tym gniocie nie było nic wartego obejrzenia oprócz szczęśliwej pary tuż przed i tuż po ślubie. Reszta jest milczeniem... ;)

exces

Brakuje mi oceny 0. Dlatego uważam, że dając jeden robię przysługę temu filmowi ;)

marcin261287

Marcin, 1 plus komentarz na pewno pomaga. A, że statystyki pokazują średnią cierpienia lewej nogi zanurzonej w ukropie, a drugiej zanurzonej we wrzątku... . ten którego taka statystyka dotyczy nigdy nie będzie chodził! Al statystycznie wychodzi -średnio ;) Kto lubi niech się opiera na STATYCZNYCH ocenach <lol>

ocenił(a) film na 3

Widzę argumentacja jak zwykle na poziomie;>

użytkownik usunięty
Dealric

No nie, znowu ty. Rozpisałabym się ale ostatnia rozmowa była zbyt jałowa :)

Pokaż na co Cię stać, nie wstydź się, Socha ;)

ocenił(a) film na 3
Wezzy

Pewnie fani gniotów pokroju paranormali i innych takich pseudo horrorów byliby usatysfakcjonowani. Tylko, że found footage to nie gatunek. Gatunkiem tego filmu jest horror, a ten film jest dla fana horroru niestrawny.

ocenił(a) film na 6
Wezzy

Ja nie przepadam za tego typu filmami i przyznam że na chciałam go wyłączyć. Zobaczyłam jednak do samego końca bo film jednak wciąga. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones