PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639844}

Diana

5,6 23 330
ocen
5,6 10 1 23330
3,0 4
oceny krytyków
Diana
powrót do forum filmu Diana

Włączając go liczyłem na biografię, a dostałem tylko romans z jakimś hindusem. Nie wiem jak
dostała się do rodziny królewskiej, jakie były relacje z rodem panującym, jak wyglądało dzieciństwo
młodych książąt, nawet nie dowiedziałem się jak zginęła. Absolutnie nic tylko cały czas ten hindus.
Zmarnowany wieczór, lepiej bym go spędził przy Wikipedii.

ocenił(a) film na 3
McLlovin

Dobrze prawisz ale to pakol był.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

jak zginęła i jakie były jej relacje z Królową to wiadomo, światowe media wyczerpały ten temat do granic możliwości, ten film pokazał bardziej jej życie intymne. Przynajmniej była kobietą z krwi i kości, nie udawała szczęśliwej parki ze sztucznym uśmieszkiem tak jak teraz Kate i William>>>to jest tak słodkie że aż zwymiotować można.

ParkerLouis

to, że ty wiesz nie znaczy, że każdy kto sięgnął po ten film, aby się czegoś o niej dowiedzieć tez o tym wie

ParkerLouis

Nie rozumiem cię totalnie. Skąd wiesz, że Kate i William udają ?? Z tego co wiem o nich, to żadne z nich przed zawarciem małżeństwa nie miało na swoim koncie 50 romansów w swoim życiu... Akurat Kate i William są dla mnie idealnym przeciwieństwem Karola i Diany, pokazują, że można żyć godnie i z bez skandali, za które głównie odpowiadał moim zdaniem Karol, przez swój trwający od lat 70 XX wieku romans z Kamilą, ale Diana też nie musiała reagować na to ciągłymi romansami. Oby tak pozostało, bo dzięki temu William i Kate pokażą, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej normalność jest jednak możliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones