PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639844}

Diana

5,6 23 330
ocen
5,6 10 1 23330
3,0 4
oceny krytyków
Diana
powrót do forum filmu Diana

Jeżeli ten romans rzeczywiście miał miejsce to Diana była naprawdę bardzo zakochana, dr traktował ją jak normalną osobę i to jej się podobało, z drugiej strony nie dziwie się, że nic z tego nie wyszło, bo zakochani byli z 2 różnych swiatów. Strasznie chamsko potraktowali Dodiego, z filmu jasno wynika, ze Diana romansowała z nim tylko po to, żeby wzbudzić zazdrość doktora.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Tak wynika z filmu,że Diana romansowała z Dodim,żeby wzbudzić zazdrość u doktora,ale czy tak było naprawdę? Diana na pewno była bardzo zakochana w Hasnacie i chciała wyjść za niego za mąż,a Dodi nie był jej wielką miłością.Przyjaciółka Diany wyznała nawet,że Diana miała już właściwie dość,bo Dodi kupywał jej mnóstwo drogich prezentów ,że "miała wrażenie jakby Dodi chciał ją kupić" .Sama też mówiła ,że nie potrzebuje drogich prezentów tylko kogoś kto będzie przy niej w trudnych chwilach.Przykro mi,że losy Diany tak się skończyły,ale czasami ona sama sobie była winna.Przecież te sławne zdjęcia na których widać jak całuje się z Dodim, to przecież ona sama zadzwoniła po paparazzi ! tylko po co? Może chciała pokazać światu,że jest w końcu szczęśliwa? ale to szczęście było chyba tylko chwilowe , bo tak jak wcześniej już pisałem Dodi zasypywał ją drogimi prezentami,ale ona nie tego chciała.Szczerze mówiąc nie wiem co ona widziała w tym Dodim,ale nie mnie to oceniać.Szkoda tylko,że jej losy nie potoczyły się inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones