PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118439}

Dick i Jane: Niezły ubaw

Fun with Dick and Jane
6,5 36 937
ocen
6,5 10 1 36937
6,0 8
ocen krytyków
Dick i Jane: Niezły ubaw
powrót do forum filmu Dick i Jane: Niezły ubaw

moim zdaniem dla starszych ponieważ idealnie odzwierciedla problem i do jakich rzeczy można się posunąć w takiej sytuacji. Młodsi raczej nie maja JESZCZE takich obaw i po czasie go docenią... Oczywiście polecam go wszystkim :]

ocenił(a) film na 7
Don_MIRas

Właśnie mam zamiar obejrzeć ten film ponieważ zrobiłem sobie "serie filmów z Carreyem" ... po komentarzach widzę, że warty obejrzenia :]

Don_MIRas

Może sam temat kiedy człowiek zostaję wręcz zmuszony do takich działań jest dla starszych, lecz wykonanie i strasznie dziecinne i głupie scenki, typu ściganie się po schodach facetów w garniturkach, no może to jest takie przerysowanie wręcz, więc wybaczam, czy te wszystkie amatorskie napady o których jakby nikt nie wiedział, a oni dalej sobie spokojnie żyją z dzieckiem i kupują nowe rzeczy. Wiem że to komedia, ale trochę więcej realizmu i większej pomysłowości by się twórcom przydało. Tak czy inaczej, bez rewelacji, ale do obejrzenia, bo sam temat na prawdę dobry, tylko gorzej z samym scenariuszem jak dla mnie, ale Jim Carrey ratuję co może. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones